Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Spor salonundaydım ya sonra wing tsun antremanına girdim bakamadım.

BÜyük bi cevap beklentisi varken boş geçmek olmaz malum hayatımdan anlatmayı seviyorum.

16 yaşımdayken bir ustam oldu. Bununla ilgili ,post yazmıştım zaten 15 - 16 yaşlarımda nefes - meditasyon - mantra gibi temel eğitimleri almıştım ama bu adamın beni öğrenciliğinden atma nedeni aydındaki büyücü halamdan ve cinlerle ortak yaşam yaşayan birinden öğrendiklerimden dolayı bana çok kızmıştı.

Öğrendiklerimi yazdığım ve gerek modifiye gerek kombine ederek geliştirdiğim şeyleri gösterdikten sonra onları karalayıp şunları demişti :

"seni ilk bulduğumda enerjisi pırıl pırıl ışıldayan bir çocuktun ama şimdi etrafında karanlık bir ordu ile geziyorsun. Yürüdügün yol yol değil ve bizde burada yollarımızı ayırıyoruz. "

Çok üzülmüştüm ve ağlamıştım.

Sonra o dönem bi sevgilim vardı ayrılmıştım. Eski ustam da sürekli bu kızın karsına çıkıyormuş random mekanlarda. Telefon numarasını almış noyanla barışmanı sağlayam diyerek ve. Gecdkızı aramış ve yataga uzanmasını söyleyip sesli telkinle transa sokup bir rüya boyutunda kıza teselli olsun diye benim görüntümle seviştirmiş. Muhtemelen görüntümün altında o vardı. Bu olaya ek olarak anneme yavşadı ve bu adamla son görüşmemizde bir yürüyüş yaptık.

Bir trenden bahsetti ve bu şansı kaçırmak istemez isen son vagonuna tutunabilirsin dedi.

Ben de ona bir daha asla eski sevgilime bulaşma benim hayatım ve daha fazla art niyetli müdehaleler istemiyorum diyerek atarlanmıştım.

Bu esnada bu adamın 2 kızı vardı ama ikisi de çocuktu. Şimdi kütür kütür olmuştur malum 10 senelik bir hikaye bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Spor salonundaydım ya sonra wing tsun antremanına girdim bakamadım.

BÜyük bi cevap beklentisi varken boş geçmek olmaz malum hayatımdan anlatmayı seviyorum.

16 yaşımdayken bir ustam oldu. Bununla ilgili ,post yazmıştım zaten 15 - 16 yaşlarımda nefes - meditasyon - mantra gibi temel eğitimleri almıştım ama bu adamın beni öğrenciliğinden atma nedeni aydındaki büyücü halamdan ve cinlerle ortak yaşam yaşayan birinden öğrendiklerimden dolayı bana çok kızmıştı.

AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...