Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skyforge

Norak

Öne çıkan mesajlar

şu class sistemini ve atlası pek anlayamadım. görevlerden falan gelen şeylerle atlasta yeni pasif veya aktif yetenekler açıyoruz fakat classlarda bu atlas aracılığı ile açılıyormuş. ben şu an paladin oynuyorum, necromancer açmak istiyorum fakat atlasta gözükmüyor ve atlas baya lineer gidiyor. konu hakkında bilgilendirebilecek var mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Tuşlar değiştiriliyor diye hatırlıyorum, hatta CTRL mi ne yapmıştım ben zıplamayı sanırım, bir çok kısayolun yerini değiştirmiştim, alışamadım geri default çektim. Ama space değişiyor muydu tam emin değilim işte.

Guild'ın faydası varsa geleyim de az oynuyorum ben, yavaştan da baymaya başladım. Weekly cap'a kadar grindlamak gerekiyor haftada, ben onda birine anca ulaşıyorum sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Bu mal Game Center 5 günde download edemedi. Torrent tarzı indiriyor, GC upload veya download limiti çalışmıyor zaten. Netlimiter'la upload'u limitlemek zorundayım yoksa internet çöp evde. ADSL'de full upload ederken net'in göçtüğünü bile bile ne kadar upload o kadar download yapmışlar. Herkesde optik bağlantı yok.

İşin kötüsü, %97 oldu hız daha da yavaşladı, resmen eziyet ediyor salak program. Salak olunur da bu kadar salak olunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
_hione_ said:

ilk günlerden hesap alıp bir miktar oynadıktan sonra ben daha bu oyunu bir daha oynamam diyen biri varsa bana özelden ulaşabilirse çok mutlu olurum, ilgi ve alakanız için teşekkürler ...

ilk günlerde hesap alıp bir miktar oynamayıp bir daha oynarım dedim :(
Sosyal ağlarda paylaş

hattok said:

_hione_ said:

ilk günlerden hesap alıp bir miktar oynadıktan sonra ben daha bu oyunu bir daha oynamam diyen biri varsa bana özelden ulaşabilirse çok mutlu olurum, ilgi ve alakanız için teşekkürler ...

ilk günlerde hesap alıp bir miktar oynamayıp bir daha oynarım dedim :(

bilgilendirme için ayrıca teşekkürler ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...