Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kozyatağı civarı kiralık dayre.

goldbären

Öne çıkan mesajlar

1+1 falan olsun, merkezi ısıtmalı otoparklı site olsun. bildiğiniz yerler veya buraya 1-2 metro durağı uzaklıkta yerler olsun. aklınıza gelen semtler falan söyleyin, pek bilmiyorum.

karfura yakın olursa ne ala, iş orda olduğundan çok iyi olur. ataşehir ataşehir diyolar ama kocaman ilçe, 50 tane hava parası site var içinde, anlamadım gitti buraları.
Sosyal ağlarda paylaş

kozyatağı pahalı, yemesi pahalı oturması pahalı çünkü direkt iş yeri. en iyi seçim sahrayıcedid olacaktır. 1000 lira falan değişiyor fiyatlar.

daha uygun olsun dersen e5'in diğer tarafı içerenköy var ama orası biraz keko kaçabilir. yeni sahra'dan uzak dur, kozyatağının deniz tarafına da gitme kazasker falan oralar da pahalı. bostancıya doğru bakabilirsin ama semt olarak sahrayıcedid'i tek geçerim, nerdeyse her bina arasında park, kahve içmelik yemelik yerler alışveriş merkezi yakın e5 yanı metro vs sorunsuz muhit olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

he 1+1 için 800 falan veririm yeter ki güzel olsun

boşuna 3 oda almak istemiyorum çekip çevirmesi zor olmasın.

bulursun o paraya,
sahrayı cedit ve kozyatağında
bakkalköyde daha rahat bulursun

içerenköy de bakkalköyde aynı yer zaten

bostancıya gittikçe artar.

Kafanı hiiç sıkma, biraz dolaş sitelere gir o paraya raahaaat 1+1 bulursun hocam.
gidip şimdi 1+1 e 900 verip piyasayı bulandırma hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

kiralık işi biraz şans bakmak lazım paso arada illa uygun ve güzel daire çıkıyor adam hemen vermek için biraz aşşa çekiyor felan fiyatı.

Birde eğer konum mekan olarak beğenirsen ama tadilat lazımsa sen teklif et bi kaç kira karşılığı üç beş bişeyi kendi zevkine göre yaptırırsın hem.
Sosyal ağlarda paylaş

ataşehirde oturma bu arada boktan bi yer ora. ulaşım "0" falan.

bak metro ve oraya düz ayak oturalabilecek yerler

Sahrayıcedit
Kozyatağı
Küçükbakklköy
içerenköy
bostancı
küçükyalı
hatta
göztepe

oraya yakın oturulmıcak yerler
yeni sahra
maltepe
ünalan

not:
bakkalköyde oturuorm
diğerlerindede ev bakıorm bu aralar.
sen sor ben söyleyim yani.
karfurda çalışıosan ama içerenköy+ bakkalköy düzayak resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...