Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift F2P Oluyor

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Aynen animasyonlarda bi tutarsızlık var. Yürüme hızın ile zemin tutmuyor sanki. Uçuyormuş, kayıyormuş gibi göründü bana. Belkide dikkat etmediğim için öyle göründü =). 5-6 saat anca oynadımda.

Birde bu oyun benim gözümü ağrıtıyor niyeyse. Glow, bloom vs. kapatınca biraz düzeliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

böeh sırf mage için bütün büyüleri görmek adına baya bi kere oynamak gerkioyor anlaşılan

bu ilk başta gelen 3 soul dışında aynı karaktere soul açabilio muyuz?
öle bişiler gördümde hala geçerlimi?

benim karakterde, warlock pyro choloro var sanırım, mesela necro açabiliomuyum ek olarak?

bu arada buldum aradıgımı super sıte

http://telarapedia.gamepedia.com/Necromancer_abilities
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

böeh sırf mage için bütün büyüleri görmek adına baya bi kere oynamak gerkioyor anlaşılan

bu ilk başta gelen 3 soul dışında aynı karaktere soul açabilio muyuz?
öle bişiler gördümde hala geçerlimi?

benim karakterde, warlock pyro choloro var sanırım, mesela necro açabiliomuyum ek olarak?

bu arada buldum aradıgımı super sıte

http://telarapedia.gamepedia.com/Necromancer_abilities

wowda ki dual spec gibin, 8 farklı spec açabiliyorsun öyle diğer soulları deneye bilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Zaviel işte de pvp server değil Suark :) Ama şöyle söyleyeyim ben de Open World pvp'ciyimdir lakin open world pvp dediğin oyuna ilk başladığında quest yaparken düşman gördüğünde 1-2 heyecanlanıyosun kesiyosun kesiliyosun "hehe pvp yaptım :)" diyosun ama 3. 4. seferden sonra baygınlık vermeye başlıyor çünkü hiçbir anlamı yok ve trolüne denk gelirsen quest yaptırmıyor, rahat bırakmıyor vs. nereden biliyorum dersen rift'i release'den itibaren 3 ay oynamıştım.

pve serverda pvp flag'ini açık bırakırsın kapışan kapışır yine.

bi de yamulmuyorsam haftada 1 kere server transfer yapma imkanı veriyor oyun. gerçi f2p olduktan sonra paralı yapmış olabilirler o mevzuyu emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...