Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift F2P Oluyor

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Seru said:

Suark said:

hangi tuş oldugu onemlı deil w orda sembolik.
bi tuşa uzun süre basınca bastığım kadar aksiyon yapıor meret

cpu ve ekran kartı ısısı ne alemde oyuna girince? ve girmeden önce. laptop sogutucu bir işe yaramaz. sen bir yaz düşürelim ısıyı.

çılgın atıyor,
sayısal veri değilde hissediorm sıcaklığı klavyeye dokununca zaten
ki sogutucu var altında hehe.

yani bu oluyor, mesela bf3 oynarken olmaya basladı
sonra mount and bladede oluyor
world of tanksta bile oldu

olmayan oyun kalmadı mubarek.
ama kesinlikle bi fps düşüşü falan yok
keşke grafikler boktan olsa fps düşsede bunu yapmasa yanı
Sosyal ağlarda paylaş

Ben rogue oynuyorum ama bir ara arkadaşın mage karakterle de takılmıştım baya keyifli gelmişti. Low-level Cleric charım var oda fena değil ama mage daha keyifli idi. En azından çok çeşit var yani ister pyro ister storm ister necro vs bir çok zevke hitap edebilen bir class.
Sosyal ağlarda paylaş

olur, abi her classın yamulmuyorsam 8 school'u var, 1 buildte 3 school seçiyorsun. Presetler, rollere göre önceden seçilmiş birbirine uygun 3 school veriyor sana. Onlara uymak zorunda değilsin, talent tree'yi açıp istediğin schoolu istediğinle değiştirebilirsin.

class trainer'ından build slotları satın alabiliyorsun, istediğin zaman build değiştirebiliyorsun. Misal benim cleric'imde şu anda tamamen kendi ürettiğim bir AoE damage buildim var bir de healer buildim var. pve yaparken aoe açıyorum, pvp arenaya veya dungeona girdiğimde healer'a dönüyorum vs.
Sosyal ağlarda paylaş

druidde şekil değiştirme var mı?
classlar hakkında detaylı bilgi arıorm ama bulabildiklerim hep tatava şeyler

büyüleri hareketleri merak ediorm çok.

storm caller dio mesela? yıldırım çakabilio mu yıkardan yada fırtına çıkarabilio mu?

ne bileyim,
warlock vardı sanırım o napıo?

işte bu dps bu healer falan diyip geçmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Classlarda soul olayı olduğu için ortaya 3423234 tane spec çıkarabiliyorsunuz bu yüzden pek bilgi bulunmaması normal geliyor bana. :)

Preset dediği ise millet oyuna başladığında Suark'ın da olduğu gibi build penceresini açınca bu nedir o nedir napacam ben nasıl edicem diye sıkıntı yaşayanlar için hazırlanmış standart buildler. Yapmak istemezsen sağdan CLOSE diyor ve 3 soulunu deçip yoluna gidiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...