Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Jaegerjaquez said:

yüzmeyle body yi bile birleştirisin abi istersen bi sıkıntı olmaz hatta sırf badi yapmaktansa başka şeylerde yapmak yanında çok iyi ben muay thai ye başladığımdan beri deli fark etti vucut sırf body yapıyo olduğum zamana göre

yüzme ile body'yi birleştirmek sıkıntı olmaz mı ya
daha bikaç gün önce biriyle konuşuyordum da yüzücü kendisi, yüzme kasları ters şekilde çalıştırdığından yüzmeden sonra yapacağın body boşa gider dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

boşa gitme nedir abi :D ben yüzme şansım olduğunda hep yüzme+body birlikte yaptım baya faydasını görüyordum fiziksel akitivetinin kulvarı olmaz istediğini yaparsın
belki arkadaşın arka arkaya yapma demiştir zaten dinlenmeden ikisini birden yapabilmek zorlar baya boşa gitmez ama alışık değilsen overtrain olur ama aynı gün içinde 4-5 saat aralıkla çok rahat yapılır
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Jaegerjaquez said:

yüzmeyle body yi bile birleştirisin abi istersen bi sıkıntı olmaz hatta sırf badi yapmaktansa başka şeylerde yapmak yanında çok iyi ben muay thai ye başladığımdan beri deli fark etti vucut sırf body yapıyo olduğum zamana göre

daha bikaç gün önce biriyle konuşuyordum da yüzücü kendisi, yüzme kasları ters şekilde çalıştırdığından yüzmeden sonra yapacağın body boşa gider dedi.

yüzücü arkadaşın çok bilgiliymiş. foruma davet et
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

bu normal yine ya. kas kazanmak icin once yaglanman lazim sonra onlari kasa cevirecen diyen insanlar taniyorum.

Kardes simyaci miyiz biz yagi nasil kasa cevirelim.

burdaki insanlar normal popülasyonun yarısından fazlası oluyo

önce çok ağırlık az tekrarla şişirip yaz gelince az ağırlık çok tekrarla kesmek çizmek ve biçmek var
bi de toz alınca şişiyosun badiyi bırakınca sarkıyo
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

senko said:

Jaegerjaquez said:

yüzücü arkadaşın çok bilgiliymiş. foruma davet et

bizle de ayni havuza girer mi dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...