Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Nası 5 gün gidebiliyosunuz lan =( Ben dün gittim bugün mümkün değil dökülürüm.

Gerçi zorlayıp gitsem alışır mıyım acaba? Bide tabi ecto olarak gitmem iyi midir o daha önemli.

kası öldürmeye yönelik drop setler süpersetler yapmazsan gidiliyor 6 gün de gidiliyor. ama bütün setlerde failure ve hatta failure ötesinde çalışırsan ve çok hareket veya setXtekrar varsa ertesi gün ben de gidemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

2 gün rest cok sıkıntı ya vucut aptallasıyor
haftanın günlerine gore bolemiyorum ben hic hangi salak 7 gün yaptıysa 1 haftayı program uyusmuyor o yüzden her pazartesi farklı bi idmanla haftayı acıyorum :d

kış gelince bende ayni boyleyim ya bir pazar yatiyorum. Birde bacaktan sonraki gun iste.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

axedice said:

Nası 5 gün gidebiliyosunuz lan =( Ben dün gittim bugün mümkün değil dökülürüm.

Gerçi zorlayıp gitsem alışır mıyım acaba? Bide tabi ecto olarak gitmem iyi midir o daha önemli.

kası öldürmeye yönelik drop setler süpersetler yapmazsan gidiliyor 6 gün de gidiliyor. ama bütün setlerde failure ve hatta failure ötesinde çalışırsan ve çok hareket veya setXtekrar varsa ertesi gün ben de gidemem.

6 gun giant super kil tuyde gidiliyor. tested!

kastan gider olayida abartilmasin. o kasdan gider olayi %6-7 alti yag oranli ciddi tiplerde giderse gider.
Sosyal ağlarda paylaş

anladığım kadarıyla body building'de kesin ve net doğrular yok çoğu zaman. ama bana 10 sene falan çalışan 2 arkadaşın dediği "3 seti tamamlayacağın kilolarla çalış" idi. egoya yenik düşmemek lazım. 5 kilo ile çalışırken ilk sette hafif geliyor diye baştan 10'a çıkarıp sonra 3. seti yapamamak çok mantıklı değil. Egoyu spor salonuna girerken kapıda bırakmak gerekiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...