Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

AtlaraFisildayan said:

@Tili

hack squat ya da V squat gayet uygun oluyor hacı işte.

geçen gün Joya ya gittim, ulan ne güzel yer ya.

abi joyada şunlardan herhangi biri var mı? neyini beğendin tam olarak? belki joyaya yazılırım

tiLi said:

ankarada işe girersem saçma sapan bi vücudum olacak kesin her gün spora gitmekten.
daha yazılmadım bir yere. var mı ankarada gym tavsiyesi olan? aradığım şeyler(ingilizce yazıvericem):
chains
prowler veya sled
box squat ve box jump için box
adam gibi power rack
chest supported row
trx, ring
dumbbellda kilolar 40ı geçsin
30+ kg kettlebell
unutmadan, trap bar

hepsinin olması pek mümkün değil zaten de bu bizde var şurda var diyen çıkar diye umdum
Sosyal ağlarda paylaş

emekte metro sportsa başladım , polat hocanın yeri, aletler filan gayet yeterli. 2 leg press,, 1 hack squat var sonunda yani.

@tili

uygun olduğun bir gün joya'ya bir gün gideblirsin, hatta ghidecek olursan haber ver müşteri temsilcisi arkadaşım var onunla birlikte gezersin.

mekanda body konusunda herhangi bir eksik yok aslında pek bakamadım sadece bacak aletleriyle ilgilendim. squat için büyük bir yer ayrılmış ( v squat filan haricinde;) sanırım oraya box squat için sehpa da taşınabilir ya da vardır.

diğer imkanları havuz, sauna, buhar banyosu, jakuzzi, her yerde sıcak/soğuk su, yemek yiyebileceğin kafe, her türlü havlu, her türlü fitness /body şu bu için ayrılmış alanlar baya hoştu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Soris said:

evet aynen kilo önemli değil zamanla yükselir. Tek el 40 bu arada.

30 zorladı beni :D

zamanla düzelir abi ben mesela 30 la çalışcam çünkü bileklerime daha iyi vurduğunu anladım. 40 biraz belime fazla yük bindirdi. zamanla arttırırım.

tili bu arada sende öyle şeyler istemişsin ki sanki sanırsınız ki westside barbell ın allahı.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 16-20 mg ventolin

4mg sabah 4mg öğlen 12mg antrenman öncesi ventolin.
yine antrenman öncesi koyu kahve içiyorum.

sabah ve akşam 1 er tane ester c

acaba brşeyler daha eklesem mi, clene geçmekte istemiyorum ama ventoline de iyice alıştı vücut.

cla geliyor aklıma da hiç kullanmadım şimdiye kadar, para tuzağı gibi geliyor. ne dersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

günlük 16-20 mg ventolin

4mg sabah 4mg öğlen 12mg antrenman öncesi ventolin.
yine antrenman öncesi koyu kahve içiyorum.

sabah ve akşam 1 er tane ester c

acaba brşeyler daha eklesem mi, clene geçmekte istemiyorum ama ventoline de iyice alıştı vücut.

cla geliyor aklıma da hiç kullanmadım şimdiye kadar, para tuzağı gibi geliyor. ne dersiniz

cla para tuzağı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...