Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online

gknzkn

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

axedice said:

Oyunun özeti. Grid based landscape çok yoruyor ya, oynamaktan çok sağa sola koşuyorsun. Craft, claim vs. oyunun temeli güzel, bunları open world havası olan oyunlarda da görmek isteriz.

Kesinlikle, map tasarımı mı denir level design mıdenir ne denir bu işe ama hiç keyifli değil. İlk oyuna girip haritayı açtığımda o şehirler arası vs. yolları da görünce dedim oo süper koskoca harita open world. Sonra zone zone olması keyfimi kaçırdı ilk. 2.si de nereye gitmen gerektiğini hiç hint etmeyen zone tasarımı. Bir şehiri görüyorsun hemen önünde bi alt seviyede. Taa alakasızyerlerden dolaniosun oraya inmek için vs. Çok sıkıntı bu

inanılmaz kısıtlıyor haritayı, koridorlarda koşturuyormuş gibisin. Sanmıyorum bunu düzelteceklerini ama oyunda beni yoran tek şey bu.

dün en sonunda destiny board olayını çözdüm, o questleri yapa yapa raya oturdu her şey ve keyfim yerine geldi.

şu 4. lüğe düşüp, mid week update de mention edilmememiz beni üzdü bu arada ya. ne güzel 2.ydik ANNEN olarak.

Alpha versiyon için bu kadar ileriye dönük eleştiri..
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

şu atlanmasın
bingildak said:

CALL TO ARMS ÇEKİYORUM ANNEN SEVENLER:

T4 BINALARI AÇTIM, TEMELLERİNİ ATABİLİYORUM ARTIK.

T4 BINALAR İÇİN T1 VE T3-T4 MALZEMELERE İHTİYACIMIZ VAR

(T2 MATERYAL BULUNMADIGI İÇİN HEP ZORLANIYORDUK, T3 VE T4 GAYET BOL VE ULAŞMASI KOLAY)

T4 LERİ BELLOW HALLEDER, TUTUN UCUNDAN T3 WOOD VE STONELARI TOPLAYALIM.

kaldırdım arkadaşlar smelter'ı

ilk olarak inşa ederken en çok ihtiyacımız olacak carpenter ve mason atmamız gerekiyor. metaller inşa ederken gerekmiyor. taş ve odun işlemek önceliğimiz olmalı.

sorun şu ki, bu binalar çok büyük ve var olanları yıkmadan yerine t4 leri koyamıyorum. durum böyle olunca binayı inşa etmeden önce materyallerin hepsini toplamış olmamız gerekiyor (ki insanlar o sırada t2 refine etmeye devam edebilsinler)

gereksinimler aşağıdaki görselde - malzemeleri bana getirirseniz craft şehrine attığım çadırda toplayacağım, sonra çadırı sileceğim, hehehe şaka şaka kızma grim yanlışlıkla oldu... materyalleri topladıktan sonra herkese bölüştüreceğim beraber t2'i yıkıp t4'u inşa edeceğiz.

bütün gün oyundayım - çalışıyorum ama 10-15 dk'lık aralıklarla bakıyorum. lütfen guildden veya whisperdan yazın. eğer büyükler ligine çıkacaksak EN AZINDAN T3 giyebiliyor olmamız gerek. death'i geçemesek bile en azından 2. olmalıyız almanlara has türk ANNEN ini göstermeliyiz.

buradan başlığı uplıycam

şu geldi bu geldi diye:

şu kadar kaldı gibisinden.

t3 toplamak için t2 tool yapmanız gerekiyor. t2 toollar t2 wood ve gem/iron/stone ile yapılıyor. son derece basit yapması.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...