Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İdra Kovuldu

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

_Spartacus_ said:

Cuce said:

chrono boost basıcak yer kalmıyo abi ya..

2 stargate'ten voidray basarken bile birikiyo enerji
Bilemiyorum tam olarak nasıl çalıştığını mekaniklerinin Protoss'un ama gatewayleri sürekli chronolayıp 3-4 gateway eksik yapmak, o minerallerle de expoyu daha erken almak vs. mümkün olabilir gibi geliyor bana. Sadece upgradelerde ve collosus gibi ünitelerde kullanılıyor, sanki daha fazla potansiyeli var gibi geliyor bana.

protoss ve zerg oynamadığın için hep sana öyle geliyor birader. kafanı kumdan çıkarda diğer ırkları oyna biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Cuce said:

chrono boost basıcak yer kalmıyo abi ya..

2 stargate'ten voidray basarken bile birikiyo enerji
Bilemiyorum tam olarak nasıl çalıştığını mekaniklerinin Protoss'un ama gatewayleri sürekli chronolayıp 3-4 gateway eksik yapmak, o minerallerle de expoyu daha erken almak vs. mümkün olabilir gibi geliyor bana. Sadece upgradelerde ve collosus gibi ünitelerde kullanılıyor, sanki daha fazla potansiyeli var gibi geliyor bana.

Oha o nasıl fanteziymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Dalga dalga gelmesi önemli timinglerde vs. ama makrosu iyi olan biri için birkaç gate eksik atıp 3. ya da 4. base'i biraz daha erken almak, üç dört tane cannon fazladan atabilmek daha önemli olabilir. GSL maçlarının replayleri falan olmadığı için inceleyemiyoruz ama Kespa Protoss'ları bu tarz şeyler yapıyorsa şaşırmam.
Sosyal ağlarda paylaş

kovulmasindan sonra ilk defa streamini izledim de, cok kotu... bir insan evladi her oyunda "now I'll go and kill him" diyip iki dakika sonra yenilmez. ben wood league seviyesindeyim, benim okudugum exchange'leri okuyamiyorsa oeh... widow mine 20 mutanin yarisini alinca bir insan farkermez mi ya.

showmanship guzel sey ama bu adamin bu kadar overrated olmasi sacma.
Sosyal ağlarda paylaş

idranın sevilmesinin izlenmesinin sebebi su anda cok iyi oynadigi icin degil. bw prosu adam sc2'de de onemli turnuvalarda derecesi falan var. Ama su anda cok kotu oynamıyor herhangi bir turnuvuya falan hazırlanmadigini bir iddiasinin olmadigini dusunursek. Boxerdan da iyi sc2 terran oyuncu var bir suru su an. Ama stream acsa adam binlerce kisi izleyecektir.

Senin okudugunun exchange leri okuyamadigini dusunmek muhtemelen senin tahta lig bilginden geliyordur. Fazla resource u varken agresif oynayip cok one gecmisse pek cost effective gozukmeyen tradeler yapiyor. Medivac leri almak icin tüm mutalari vermek vs gibi. Bazen de sırf sinirlenip sacma sapan veriyor unitleri normal idra iste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...