Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öğretmene atar yapan delikanlı

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

Xaenin said:

Şu taşak hanginizde var lan dingiller

bende var, lise sonda tarihçi ile atışmıştım (bu videodaki kafa idi), çok biliyorsan çık dersi anlat dedi, kitabı bile açmadan çıktım anlattım ooole dondu kaldı masasında. O anlatırken zerre dinlemiyen sınıf gıkını çıkartmadan dinledi ve alkışlarla yerime geçtim.

hangi konuyu anlattın?
Sosyal ağlarda paylaş

Wyand said:

Viktor said:

Xaenin said:

Şu taşak hanginizde var lan dingiller

bende var, lise sonda tarihçi ile atışmıştım (bu videodaki kafa idi), çok biliyorsan çık dersi anlat dedi, kitabı bile açmadan çıktım anlattım ooole dondu kaldı masasında. O anlatırken zerre dinlemiyen sınıf gıkını çıkartmadan dinledi ve alkışlarla yerime geçtim.

hangi konuyu anlattın?

Bastan sona lozan sureci, kitapta olmiyan detaylarla anlatmistim hemde
Sosyal ağlarda paylaş

madem herkes okul anılarını anlatıyor bende anlatayım

One day im hanging around the school garden.
My teacher called me "come here mehmet". i said"yes sir",
She said show your pencil,i showed my 7,65,
She said show your notepad,i showed court papers,
she said show me a map,at this moment my darling,i showed my razor blade wounds ,
My teacher asked me " what are these ?? " . "sir,these are razor wounds ! as if you supposed me as god of psycho ! but you dont know those razor wounds are memory of my darling`s hazel eyes.Play keke play
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bende lisede gayet atarlanirdim ya.
menapozlu karı, yds e 2 ay kalmış, herkes yusuf yusuf zaten herkes bir şeyler yapmaya çalışıyor ki üniversiteye girebilsin.
neymiş efendim saman kağıdına basılı sınav ile yakından uzaktan alakası olmayan mr. brown'un hayatını işleyecekmişiz derste. bende ayaklandım sizin bizim geleceğimizle oynama hakkınız yok, sınavda bunların bize hiç bir yaraı olmadığını bile bile bizi bunları çalışmaya zorlayamazsınız diye.
15 dk falan bağırış çağırış kavga. ağlaya ağlaya çıktı sınıftan.
ygs sınavına kadar onun dersinde kulağımda kulaklık önümde test kitabı oturdum

Sonra soruyorlar "Türkiye'de niye eğitim sistemi bu kadar kötü" diye. Öğrenciler bile sırf YDS/ÖSS sınavı uğruna kendi hocalarını üzüyor, bağırıp çağırıyorlar. Her şey üniversite'ye girmeye endekslenmiş bizim eğitim sistemimizde, öğrenciler de bunu kanıksamış durumda. Gerisi önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

ObuzHapsever said:

O saclar yarin gidecek.

adsksjafkajgha

harbi lan, atar matar demişsiniz de adamın beline kadar saçı var. saçı jöleli diye tuvalette buz gibi suyla yıkatılan, sakalı tuvalette kestirilen bir nesliz biz, bu kadar isyan bize fazla.

Birde enseden çekip cetvelle parmak uçlarına vurma vardı :s
Sosyal ağlarda paylaş

Ortaokul 1. sınıf hatta ilk günü hava buz gibi (bir ankara sabahının ayazı) bokumuz donuyor.Müdür konuşma yapıyor yeni gelenler için.Ben ellerim pantolon ceplerimde dinliyorum bitse de girsek modunda...
Müdürün konuşması bitiyor ve hızlı adımlarla yanıma geliyor bir osmanlı tokadı yapıştırıp büyüklerin konuşurken ellerini ceplerine sokamazsın, terbiyesiz! diyor ve gidiyor.
Onca insan içinde rezil olduğuma mı yoksa o yaştaki bir insandan saygı(!) beklentisine mi yanayım bilemedim.
Ayrıca şu atarı yapsak o dönem hem çok sağlam dayak yer hem de tasdiknamenizi elinize verirlerdi.

ps : o kadar insanın içinde beni nasıl seçti yerden bitme adam hala şaşırırım dfsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...