Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Sanırım oyundaki en garanti ve kolay build (tabi genede biraz grindden sonra) ariana 4-6-1 buildi. Tüm heroları denedim ve factionları böyle kusursuza yakın deck yapmadan en iyzi hero kesinlikle. 1 might 2 mana çok çok büyük avantaj spell ve creaturelar random gelirken sıkıntı çıkarmıyor. 3. Turnde 3 might 3 magicle oynuyorsun 4. Turne geçerkende duruma veya eline gelen karta göre ya 4 magic ya 4 mighta geçiyorsun early game i en kontrollü ve rng si az olan build. Elo takıntısı olan varsa tavsiye ederim.

Diğer faction ve herolar kartlar oturunca denk veya ezer hale gelebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

59 kart oynamalısınız hatta şart bence

Öyle bir rakama takılırsan garanti patlarsın her buildin kart sayısı farklı haven veya şu cragmiydi neydi düşük ap costlu creature ve büyülerle 3 lü 3 lü kart çekiyorsan 90 a kadar çıkabilir desten ve gerekli. Ben arianada 73 mü 75 lemi ne oynuyorum aşşaya çekersem kesin sıkıntı yaratıyor ama mesala enrage kelthor oynarken 62 yeterli ve gerekli aşşa yukarı
Sosyal ağlarda paylaş

@densiz niye zorlanıyodun ki zaten twitchde; 2 günde infernoyla 1k elo yapmanın yöntemini anlatmıyorlarmıydı ?

smurferlara bide alt account açmaktan 1 deck yapamıyanlara taunt atayımda kızışsın ortalık: yokmu benden başka 1k yı geçen vah pati yetersiz pati :(

/taunt
/giggle
/run
Sosyal ağlarda paylaş

1k eloyu ne yapacamki? destem düzelmeden çıktım diyelim, orada sürekli kaybederek ne kazanabilirim.
birde inferno oynamak istemiyorum. En başından beri sancutary istiyordum.

ariana içinde "1 haftada 1k oldum ve 1$ harcamadım" gibi bir konu vardı forumda.

1k eloda, kaybettiğind maçlardan ne kadar gold ve xp alıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

2 voidin bir esprisi var mı sanctuary mi deck?

ne düştü ki?

%30 ile aldım spell twisterı ^^

yani sancutaryim ama diğer factionlar içinde sağlam şeyler düşüyor. Hatta çıkan şeylerin yarısı bile sancutary değil. Açıkcası o kadar reinforcement açmıştım diğer hesapla, asla görmediğim kartları gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

@densiz niye zorlanıyodun ki zaten twitchde; 2 günde infernoyla 1k elo yapmanın yöntemini anlatmıyorlarmıydı ?

smurferlara bide alt account açmaktan 1 deck yapamıyanlara taunt atayımda kızışsın ortalık: yokmu benden başka 1k yı geçen vah pati yetersiz pati :(

/taunt
/giggle
/run

870i gördüm ben ama :<

kasten geçmedim yea sonra twitchle yayınlayacaklar falan, hazır değilim buna.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Lectre said:

2 voidin bir esprisi var mı sanctuary mi deck?

ne düştü ki?

%30 ile aldım spell twisterı ^^

yani sancutaryim ama diğer factionlar içinde sağlam şeyler düşüyor. Hatta çıkan şeylerin yarısı bile sancutary değil. Açıkcası o kadar reinforcement açmıştım diğer hesapla, asla görmediğim kartları gördüm.

abi sanctuary için parayla emilio seal ile void pack alman lazım.sanctuary kartlarının %90 ı falan void packte çünkü.reinforcement packten sadece büyü falan düşürürsün belki.

tabi voiddende geliyo bisürü farklı deck ona yapıcak bişey yok artık.box için biriktiriyorum şuan bende.4-5 tane epic kartım var infernodan ilk hesap infernoydu bitane epic yok sdf
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

Masticore said:

59 kart oynamalısınız hatta şart bence

Öyle bir rakama takılırsan garanti patlarsın her buildin kart sayısı farklı haven veya şu cragmiydi neydi düşük ap costlu creature ve büyülerle 3 lü 3 lü kart çekiyorsan 90 a kadar çıkabilir desten ve gerekli. Ben arianada 73 mü 75 lemi ne oynuyorum aşşaya çekersem kesin sıkıntı yaratıyor ama mesala enrage kelthor oynarken 62 yeterli ve gerekli aşşa yukarı

niye patlıyım canım hah 59 oyunda ki min. kart limiti ve ben şu ana kadar hiç deck out olmadım (hiç bir oyunda) e kartım bitmeden oyun bitmişse bu demektir ki 59 en idea benim deck'im için.

Sen 73 kartla oynuyorum diyorsun deck out fln mı oluyorsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

Rakibe göre kart cıkarmayı açarmısın biraz daha.

Şöylemi demek istedin anlayamadım. Örneğin rakip de quick atak var diye 4 tane ( yada 2 tane mi kaç tane istiyosan okadar )earth's grasp koyuyor ve deck ini şişiriyorsun.

Ama bu o rakibe karşı işine ne kadar yariyorsa onun haricinde ki decklere karşı bir okadar çöp oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...