Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Album #11

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

aynı troll'ü yüzüme karşı yapacak götleri olmadığı içindir.

Bence iki kere düşün babişkosunun birtanesi ;) ;)

Yalnız bu topik iri basenli bir kadının, basenleriyle dalga geçildiğinde ne kadar acımasızlaşabildiğinin canlı bir kanıtı adeta. Coprynin basenlerinden artık daha dikkatli bahsedeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

klasik pati, yarın senin yakının ölür ordan da bir geyik çıkar.

aynı duruma kendileri düşse şikayet'i basarlar ama, ö.m'yi her gün benzer heriflerin mesajlarını silmekle geçiriyorum.

şikayet sebebi: bana gerizekalı dedi diyip, iki topic sonra abi annen ne güzelmiş diye başkasına mesaj atan çok.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

lan babasi aldiysa aldi, allah allah, size ne, adam sikismis kalmis bir yerde, ne yapacagini bilememis ve babasini cagirmis.

Illa cop yiyip takla atarak mi kacmak lazim gercek direnisci olmak icin? GS ye gol atmadan fenerli de olunmuyor zaten.

10 dakika önce ezilme tehlikesi geçiren arkadaşımız hakkında espri yaparken bu duyarlılığı göremedik senden. hatta abi komik mi diyince KOMİK ÇÜNKÜ ESPRİ YAPOYOROOOM AĞĞĞĞBÜÜÜÜ diye bağırmaya başlayan adamın gelip burda bıkbık yapması.

aynı cevap. teyst yor ovn medisın. hayır bu arada olay günü geçmiş olsun ucuz kurtulmuşsunuz demişiz. onun dışında tanıyorum adamı feyspuktan konuşmuşuz 2 gün öncesinde hergün ordasın işten çıkıp eyvallah falan demişim. üzerine bu espriyi yapabilirim gayet. ciddi olmadığımı biliyor deno ama saldırdıkça cevap veriyorum bu kadar basit.

valinin çocuklarımızı meydanlardan alalım lafının üzerine biyerde sıkışmış dahi olsa babasının gelip alması komik. gerçekten geçmiş olsun tekrardan oraya taksi gelmesi veya tanıdığının gelmesi en mantıklı çözüm ama durum komik.

bide deno yani. boş atarın dibi eğleniyoruz. kimse adam olsaydın inseydin sokağa demiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

BabacumMostors said:
burada spyronun telefonunda bulunan ama iyi çıkıp çıkmadığını bilmediğim henüz görme şansımın olmadığı barikat üstünde fotoğrafım olduğunu düşünün

al kuzu..

http://i39.tinypic.com/2llzv3t.jpg

eyw canısı ADS ULAN!

bu arada olum deno nun üstüne ne gittiniz be hepimiz gibi o da aslanlar gibi direndi en nihayetinde herif şirkete direniş çantasını hazırladı da gitti direndi ertesi gün işine devam etti

ha cephe de ha cephe gerisinde HEPİMİZ KAHRAMANIZ BURADA!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...