Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Album #11

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

moncici said:

Lyv said:

moncici said:

ayrıca şimdi dikkat ettim de güzel sanatlar okuyan 4 tip kız vardır

saysana bi onları djshfkds

çok üşendim ama yazıyım.

sol alt, a.k.a asmalımescitte takılan, kedi-köpek sever, piercingli rastalı falan heykel öğrencisi. çirkin ayaklarını ve vibrant renkli fotoğraflarını flickr'da yayınlar. sevdiği gruplar: 70ler rock, beirut ve kesinlikle the smiths. sakallı sevgili edinir ve yatak çarşaflarını 3 ayda bir değişirtirirler.

orta, sarışın bakımlı kültürsüz sahne dekor kızı. ortaokulda çok güzel elbise çizdiği için güzel sanatlar lisesi okumuştur. türkçe pop-rock, en fazla beirut, arkadaş gruplarıyla içmeceler (5-10 kişilik), dedikodu...

sağ alt, azgın nerd. kendisine fırsat verilmesini bekliyor. iyi bir arkadaş, iyi bir sırdaş, hem de komik AMA... olmayınca olmuyor işte. pek derinlemesine inceleyemedim ben de doğal olarak.

sol üst, tatlı kısa boylu kız. babası kemalisttir. tiyatroyla ilgilenir, sezuan'ın iyi insanı falan okur. edith piaf, pink martini, yann tiersen... en fazla beirut. gizli gizli türk dizisi izler. kızları sevmez ama çevresinde çok kız olur. falan filan.

midilli, belirli yapılara sahip küçük bir at ırkıdır.

HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH abi saygılar (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

Lyv said:

moncici said:

sağ alt, azgın nerd. kendisine fırsat verilmesini bekliyor. iyi bir arkadaş, iyi bir sırdaş, hem de komik AMA...

sadece bu cümle dikkatimi çekebildi yazdıklarında.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:
aga sanlis anlamada. sende neden hep bi az sonra bu kizlari kötü emellerime alet edicem gülümsemesi var.

Ya bilmiyorum ki gülümsediğimde hep öyle oluyor, babamla fotoğraflarda bile hep öyle gülümsüyorum

das sakal

http://i.imgur.com/IW4qOd6.jpg

fotoğraf mı yamuk ben mi yamuğum kafam mı yamuk duruyor sakalım mı yamuk anlamadım ama bir yamukluk var
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

Cons said:

senko said:

resmimi suraya da koyayim da 2 hit aliyim
cok korkunc uyarayim ama

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/923234_10151560672482974_469838353_n.jpg

ABİ İNANILMAZ TATLISIN YA

kaka yerine tavşan sıçıyorsun selçukçum <3

hahaha mangası vardı bunun ^^

link de vereyim hatta
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

Lyv said:

moncici said:

çok üşendim ama yazıyım.

sol alt, a.k.a asmalımescitte takılan, kedi-köpek sever, piercingli rastalı falan heykel öğrencisi. çirkin ayaklarını ve vibrant renkli fotoğraflarını flickr'da yayınlar. sevdiği gruplar: 70ler rock, beirut ve kesinlikle the smiths. sakallı sevgili edinir ve yatak çarşaflarını 3 ayda bir değişirtirirler.

orta, sarışın bakımlı kültürsüz sahne dekor kızı. ortaokulda çok güzel elbise çizdiği için güzel sanatlar lisesi okumuştur. türkçe pop-rock, en fazla beirut, arkadaş gruplarıyla içmeceler (5-10 kişilik), dedikodu...

sağ alt, azgın nerd. kendisine fırsat verilmesini bekliyor. iyi bir arkadaş, iyi bir sırdaş, hem de komik AMA... olmayınca olmuyor işte. pek derinlemesine inceleyemedim ben de doğal olarak.

sol üst, tatlı kısa boylu kız. babası kemalisttir. tiyatroyla ilgilenir, sezuan'ın iyi insanı falan okur. edith piaf, pink martini, yann tiersen... en fazla beirut. gizli gizli türk dizisi izler. kızları sevmez ama çevresinde çok kız olur. falan filan.

midilli, belirli yapılara sahip küçük bir at ırkıdır.

Bazen çok tatlısın be çiçi.

İlk tip çok net majörite.

Erkekler kısmı neredeyse daha hazin.

A: The Networker

Bu çocuklar güzel sanatlara social network'e adım taşı olarak girerler. Çok hazin bir şekilde belli ajansların işlerini sürekli spamlemenin kendilerini sektorde daha involved gösterdigine dair bir delüzyon içindedirler. İşin daha hazin kısmı bu çocuklar bir de reklamlarda dublor falan olurlar. Maceranın genelde bittigi yer 1 milyar altı stajyer maaşlı reklamcılıktır.

Protip: Korkunc güneş gözlükleri, kısa dalgalı saç, beyaz tshirt.

B: The Hip

Bu baya self-explanatory, normal bir hipsterdan tek farkı kendi habitatında olmadıgı için pretentiouslıgının kendini ispatlamak ugruna tenfold artmasıdır. Moncici'nin ilk örnegindeki kızlar bu cocuklarla bir süre ilgilenecek, lakin sonra diger specimenları yoracaklardır.

Bu arkadasları sevdiginiz her grubun küçük bir salondaki konserinde etrafında her seferinde farklı 6-7 insanla görebilirsiniz.

C: The Elderly

Bu gruba sanırım ben ve daesu da dahiliz. Yaşları genelde başını almasına ragmen hala kötü tercihler yüzünden istedikleri yerde değillerdir. Cıvıl cıvıl, istekli gençlerin arasında antika abiler olarak hollerde görebilirsiniz. Hadi ben yine tipten kurtarıyorum, lakin genelde bu arkadasların sakalı olur. Kıl değil, ormandır. Hayat artık traş olmak için fazla yorucudur ve her daim kendi jenerasyonlarından ne kadar geride kaldıklarını, kendilerinden 3-4 yaş genclerin iş hayatına başladığını görünce anlarlar, ve garip bir serenity gelir vücuda, sadece çizmekten zevk alır, okulu da sallamazlar. Genelde bir işe girer ve orada sıkışılır, çünkü faturaları ödeyen bir baba yoktur, yaş da kemale ermiştir.

Protip: Artisliğine değil, fakirlikten elle sarılan sigara. Akademide asla biriyle göremezsiniz, derse girer, çıkar.

Sonra devam edelim cici ben acıktım.
Sosyal ağlarda paylaş

birazını çevirdim okumak isteyenler için.

adamın(!) kendisi bayağı kötü bir prototip.

bakalım şimdi bu tepkime nasıl bir 4chan-heritage'ına tribute çakmalı bilemedin nasıl bir advanced ingilizce kısa ve öz hipster class ayarla responslayacak.

tabii bunu yazdığım için artık büyük ihtimalle kısa bir haters gonna hate, seni takmıyorum bile, too mainstream reaction'u gelecektir.

Jim_E_Rustler said:

Bazen çok tatlısın be çiçi.

İlk tip çok net çoğunlukta

Erkekler kısmı neredeyse daha hazin.

A: The Networker

Bu çocuklar güzel sanatlara sosyal medya'ya adım taşı olarak girerler. Çok hazin bir şekilde belli ajansların işlerini sürekli yapıp durmanın kendilerini sektorde daha ilgili gösterdigine dair bir yanılsama içindedirler. İşin daha hazin kısmı bu çocuklar bir de reklamlarda dublor falan olurlar. Maceranın genelde bittigi yer 1 milyar altı stajyer maaşlı reklamcılıktır.

Protip: Korkunc güneş gözlükleri, kısa dalgalı saç, beyaz tshirt.

B: The Hip

Bu baya kendini belli eder, normal bir hipsterdan tek farkı kendi doğal ortamında olmadıgı için gösterişliliğin kendini ispatlamak ugruna onar onar artmasıdır. Moncici'nin ilk örnegindeki kızlar bu cocuklarla bir süre ilgilenecek, lakin sonra diger numuneleri yoracaklardır.

Bu arkadasları sevdiginiz her grubun küçük bir salondaki konserinde etrafında her seferinde farklı 6-7 insanla görebilirsiniz.

ha bir de sakalların yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...