Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Album #11

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

Adam bu tür işleri internetten halleder bence, dünyasını yıkacakları yerlere gitmez

Banka kuyruklarında dünya mı yıkılıyor? Bana sadece çok sıkıcı geliyor ama otomatik ödeme rulz. Hem böylece bankalar hesap işletim ücreti almıyor. Ama her yereçıkarım yani ne olabilir ki. girip. Öf telefon düzeltmicem .
Sosyal ağlarda paylaş

Nazca said:

Lyv said:

moncici said:

ayrıca şimdi dikkat ettim de güzel sanatlar okuyan 4 tip kız vardır

saysana bi onları djshfkds

ddfgsdfhg

Ayrı abi hepsi birbirinden, biri ötekinden alakasız tipler sözüm meclisten dışarı.

hayır yav aksine moncici haklı ama ben saymasını istiyorum dfjshbdksj
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

Nazca said:

Lyv said:

moncici said:

ddfgsdfhg

Ayrı abi hepsi birbirinden, biri ötekinden alakasız tipler sözüm meclisten dışarı.

hayır yav aksine moncici haklı ama ben saymasını istiyorum dfjshbdksj

Fotoğraftaki doğru tespit ama dahası var. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

senko said:

resmimi suraya da koyayim da 2 hit aliyim
cok korkunc uyarayim ama

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/923234_10151560672482974_469838353_n.jpg

ABİ İNANILMAZ TATLISIN YA

kaka yerine tavşan sıçıyorsun selçukçum <3
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

moncici said:

çok üşendim ama yazıyım.

sol alt, a.k.a asmalımescitte takılan, kedi-köpek sever, piercingli rastalı falan heykel öğrencisi. çirkin ayaklarını ve vibrant renkli fotoğraflarını flickr'da yayınlar. sevdiği gruplar: 70ler rock, beirut ve kesinlikle the smiths. sakallı sevgili edinir ve yatak çarşaflarını 3 ayda bir değişirtirirler.

orta, sarışın bakımlı kültürsüz sahne dekor kızı. ortaokulda çok güzel elbise çizdiği için güzel sanatlar lisesi okumuştur. türkçe pop-rock, en fazla beirut, arkadaş gruplarıyla içmeceler (5-10 kişilik), dedikodu...

sağ alt, azgın nerd. kendisine fırsat verilmesini bekliyor. iyi bir arkadaş, iyi bir sırdaş, hem de komik AMA... olmayınca olmuyor işte. pek derinlemesine inceleyemedim ben de doğal olarak.

sol üst, tatlı kısa boylu kız. babası kemalisttir. tiyatroyla ilgilenir, sezuan'ın iyi insanı falan okur. edith piaf, pink martini, yann tiersen... en fazla beirut. gizli gizli türk dizisi izler. kızları sevmez ama çevresinde çok kız olur. falan filan.

midilli, belirli yapılara sahip küçük bir at ırkıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...