Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendi dilinizden utanıyor musunuz?

bucurukunannesi

Öne çıkan mesajlar

Mum_Chamber said:

dobralik istiyorsan ben sana dobraca soyleyeyim:

buraya gelip ebeveynlik taslayan, kendi dogmalarini, irkci dusuncelerini empoze etmeye calisanlari burada istemiyoruz. yoneticilik gorevimi biraktigim icin gonul rahatligiyla soyleyebilirim: seni burada istemiyoruz. kimse seni burada istemiyor. lutfen bizi dejenere olmus halimizle bas basa birak ve git.

LUT
FEN

Ah şimdi ben nasıl uyuyacağım? Ağlamaktan gözlerim şişecek:)ay mumcihambır beni istemiyormuş:)ay romatizmalarım ay üühühühü çok ağlarım ben ama benim gibi teyze bulmuşlar kovuyorlar kardeş ay umutsuz ev kadını oldum:)
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Türkiye kayıp bir ülke, şu saatten sonra uğraşmanın manası yok. Dünya vatandaşı oldum ben yea diye ortada dolaşan bir sürü babun var, bu adamlar zaten son 30 senenin rezil ezberci eğitim sisteminin ürünü. Bazıları yurt dışına kapak atmak için değil dilini bedenini satar, şimdi kalkıp bu adamlara Türkçe böyle güzel, vatanın toprağın şu nedenle değerli, bayrağın bu yüzden önemli diye anlatmak o kadar boşa bir zaman kaybı ki. Salın gitsin sıkmayın bu kadar, adamlar mutlu bu şekilde yaşamaktan.

adam özetlemiş
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Xunn özenti ya o ayrı konu. Hıyar bir de.

ya forumda o lafları hakeden birtek xunn var ama "İŞTE O ADAMLAR" listesinde adı geçmiyor. ironiye çay demliyorum şimdi. :/

yalnız başlıkta eğlenceli postlar listesinde ilk sıra sufi'de şu anda. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

bucurukunannesi said:

Mum_Chamber said:

dobralik istiyorsan ben sana dobraca soyleyeyim:

buraya gelip ebeveynlik taslayan, kendi dogmalarini, irkci dusuncelerini empoze etmeye calisanlari burada istemiyoruz. yoneticilik gorevimi biraktigim icin gonul rahatligiyla soyleyebilirim: seni burada istemiyoruz. kimse seni burada istemiyor. lutfen bizi dejenere olmus halimizle bas basa birak ve git.

LUT
FEN

Ah şimdi ben nasıl uyuyacağım? Ağlamaktan gözlerim şişecek:)ay mumcihambır beni istemiyormuş:)ay romatizmalarım ay üühühühü çok ağlarım ben ama benim gibi teyze bulmuşlar kovuyorlar kardeş ay umutsuz ev kadını oldum:)

kendi adima yazmadim, forumun buyuk bir bolumu adina yazdim. dobra olun demissin ya. iste sana dobra

gidip aglanacak ya da uzerinden dram yaratilacak birsey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

deadea said:

yekeyeke said:

Türkiye kayıp bir ülke, şu saatten sonra uğraşmanın manası yok. Dünya vatandaşı oldum ben yea diye ortada dolaşan bir sürü babun var, bu adamlar zaten son 30 senenin rezil ezberci eğitim sisteminin ürünü. Bazıları yurt dışına kapak atmak için değil dilini bedenini satar, şimdi kalkıp bu adamlara Türkçe böyle güzel, vatanın toprağın şu nedenle değerli, bayrağın bu yüzden önemli diye anlatmak o kadar boşa bir zaman kaybı ki. Salın gitsin sıkmayın bu kadar, adamlar mutlu bu şekilde yaşamaktan.

adam özetlemiş

çok haklı...çok...kadın 9 aylık hamileyken kaç saat uçak yolculuğunu göze alıyor doğaracağı velet sırf Amerikan vatandaşı doğsun diye! Kendi vatanlarının kıymetini bilmezler ama Amerika olsun gidip orada ABD'ye bağlılık yemini etmek için 40 takla atarlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...