Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel Halısaha Maçı v2013.1

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

Şimdi ben biraz araştırma yaptım saha için.

İhtimaller şöyle;

Bostancı sahil : 10-10 veya 9-9 oynanabilir ama saha kare gibi. Zemini güzel. En önemli dezavantajları ise üstünde ağ yok ve top denize kaçıyor(kaçırmışlığımız var). Ayrıca kaleleri neredeyse orijinal boyutlarda. O kaleyi dolduracak tek kalecimiz hollanda'da :(

Kalamış sahil : 7-7 oynanabilir. Sahanın boyutları futbola elverişli. Zemini hilal veya gülbahçesi ile kıyaslandığında baya kötü. Yine de denenebilir gibi geldi bana. Pazar günü bizim istediğimiz saatlerde boş saatleri mevcut.

Hilal : Pazarligi şu anda sezon arasında olduğu için haftasonu gündüz saatleri (pazar 5-6 en geç) müsait. Onun dışında her saatte abonelikleri var. Ücreti de diğerlerine nazaran biraz yüksek (15tl)

Dereağzı tesisleri : Buradaki saha görevlisi ile görüşme fırsatım olmadı henüz. Telefon numarasını aldım yarın akşam arayıp bilgi alıcam. Buranın zemini hatırladığım kadarıyla gayet iyi idi. Bunun da sorunu kare gibi olması, kanatlara çok açılıyor oyun. Kale boyutları idealdi 2 sene öncesine kadar. Daha detaylı öğrenicem.

Bunlar dışındaki sahalar gerek ulaşım, gerek zemin, gerek park sıkıntısı sebepleri ile eleniyor. Varsa başka önerisi olan onları da yazın, araştıralım.

Bir de son olarak bugün modaya gidicem. 6v6 oynanıyor ama zemini güzel. En azından hiç yoktan iyidir gibi düşünebiliriz. Ücret vs. bilgilerini bugün alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence kriterlerimizin önceliklerini de sıralamalıyız.

[hr]
Ulaşım kolaylığı
[hr]
Abonelik için uygun saat
[hr]
Zemin
[hr]
Ücret
[hr]

Kahretsin ki gülbahçe her kriter için de idealdi.

Moda ulaşım anlamında fena değil. Kadıköy'den yürünüyor ne de olsa.

Dereağzı ve Kalamış ulaşım anlamında biraz ters kalıyor toplu ulaşım kullanacaklar için.

Bostancı'yı beğenmememizin nedeni tam kadro çıkmadığımız için olabilir mi? Bir sürü yabancı adam geldi dışarıdan. Belki de o yüzden sarmamıştır. Güzel kadrolar ile güzel bir mevsimde zevk alınabilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ilk önerim kalamış. Haftaya bir maç yapalım, sonrasında tekrar saha çalışmalarına devam edelim derim. Ulaşım ve zemin dışında diğer kriterleri çok uygun :P

edit : Derken haftaya ben yokmuşum onu farkettim ahahah önümüzdeki hafta gelirim artık. Ya da hafta arasında belli olur dönüş saatime göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...