Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DreamHack Opem Stockholm

Seele

Öne çıkan mesajlar

ahah tasteless'ı zaten play by play'i için sevmiyorum ki, yorumları 50 kat falan daha iyi artosis'ten ya genellikle. daha iyi okuyor yani bence.

bu arada emin misiniz artosis'in daha iyi oyuncu olduğuna? artosis hafiften idra havasında bi ara sivrilip sonra patlayan bir oyuncu olmadı mı ırk falan değişikliğine gitmişti hatta?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ahah tasteless'ı zaten play by play'i için sevmiyorum ki, yorumları 50 kat falan daha iyi artosis'ten ya genellikle. daha iyi okuyor yani bence.

bu arada emin misiniz artosis'in daha iyi oyuncu olduğuna? artosis hafiften idra havasında bi ara sivrilip sonra patlayan bir oyuncu olmadı mı ırk falan değişikliğine gitmişti hatta?
Hem BW'de hem şu ana daha iyi oyuncu Artosis. Tasteless'ın pek oynadığını sanmıyorum hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

bw'de tasteless daha iyiydi ya, ama fpreignerların oyuncu olarak koreye gitmesinden cok önce casterlığa basladığı ıcın gösteremedi kendini bence.

su anda cok net hiç süphem yok, tasteless öttürür artosis'i.
Tasteless'ın BW'de kayda değer bir başarısı yok. Bir kere WCG ABD finallerine kalmıştı sadece. SC2'de Artosis Kore sunucusunda mid-top master arası gidip geliyor. Tasteless'ın o seviyede olduğunu hiç sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sanver said:

kimse söz etmemiş de
2.tur grup jde lucifron,yugioh,strelok grubu 5 map win 3 map lose la bitirdiler.Kendi aralardındaki maçların sonuçları da 2-1 olunca tiebreakera gitti(gruptaki maçlarda 30+ dakika olanlar da var).2 tiebreakte de yugiohu lucifronu, strelok yugiohu, lucifron da yugioh u yendi.
Artık sıkılan DH yönetim Yazı-Tura ile turu geçenlere karar verdi.

Yugioh 1.
Strelok 2.
Lucifron 3. oldu.Taş,makas, kağıt olsaydı çok daha iyi olurdu.:D

dasfghj yazı turayla yazık olmuş elenene
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...