Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

viskinin büyüsü.

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

KidLazer said:

irish whiskey içiniz.

bu arada abimin nişanında kayınpeder chivas regal 25yr. açtı öeh dedim içtiğim en sıkı viskilerden biriydi

bu arada JD tennesse honey de oldukça içilesi bi viski

canım sıkkın olduğunda içiyorum

ortalam üstü bi kadeh içmeniz iyi yapmıyor.

Asteroth said:

Bu hakikaten akılalmaz bir şey.

http://1.bp.blogspot.com/-0OR7RPDHRvg/TbijDvfOWzI/AAAAAAAABXY/_8POq8FKDrs/s1600/JD-tennessee-honey-announcement2.jpg

sadece LOL

10-20çeşit daha deneyin.
sonra konuşuruz
Sosyal ağlarda paylaş

ben mesela viski içemiom lan tadı mahvediyor
ama mesela bazı viskileri redbula koyup içince bayılıyorum

şimdi en sevdiğim insanlar mesela gelip viski bişeyle karıştırılmaz falan diyenlerdir benim.

çünkü viskiyi babalarının büyük babaları köyde derme çatma bir barınakta icat etmiş o yüzden bu aile yadigarı anılarına saygılı olunmasını istiyorlardır.

bayılıyorum bu insanlara. inatla daha çok redbul koyarım viskiye, basarım linçbörg lemoneydi, rakının yanına da şalgamı pompalarım aydın boysana inat. size mi sorucam lan itoğluitler.
Sosyal ağlarda paylaş

abi feyspalmlıyorsunuz beni

hata nedir ya damak zevki bu. sevdiğin birşeyin hata olduğuna nasıl kanaat getirir insan?

seviyordum ama hataydı, şuanda anladım bunu. iyisi mi sevmeme rağmen hata olduğu için bunu tekrar etmeyeyim mi diyoruz? sek içmeyi sevmeye başlasam, redbulla içmeyi yine sevicem. gününe, o günkü halime göre sek yada karıştırıp içicem.
Sosyal ağlarda paylaş

viskiyle karıştırıldığında acıbadem likörü dışında içilebilir olan hiçbirşey görmedim ben şimdiye kadar.

eğer viskinin kendi tadı için içmiyorsam viski içmene gerek yok ki ben onu anlamıyorum. herhangi birşeyle karıştırınca gitti viskinin tadı.

dallama gibi savunmuyorum öle seviyosan öle iç tabi ama daha mantıklı karışımlar var yani viski adabından dolayı değilde tadını uçurunca içtiğin şeyin ne değeri kalıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum benim hatam olabilir

kola, redbullsuz icemezdim
sonra buzlu icmeye baslamistim
sonra sek

boyle gitti bu surec simdi baska turlu icemiyorum
olay onun tadini almakta
yoksa zaten alkolu ic ictiginde tadina bayilan gormedim ben

hatta sek viskiye 1 damla sicak su damlatirsan aromasi dahada ortaya cikiyor bence

seni yuzune el kapattircak duruma getirdiysem kusuruma bakma
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

viskiyle karıştırıldığında acıbadem likörü dışında içilebilir olan hiçbirşey görmedim ben şimdiye kadar.

eğer viskinin kendi tadı için içmiyorsam viski içmene gerek yok ki ben onu anlamıyorum. herhangi birşeyle karıştırınca gitti viskinin tadı.

dallama gibi savunmuyorum öle seviyosan öle iç tabi ama daha mantıklı karışımlar var yani viski adabından dolayı değilde tadını uçurunca içtiğin şeyin ne değeri kalıyor?

yok abi ben mesela çok seviyorum o tahtakurusu buruk tadını redbulla içerken. başka içkide yok o "rayiha" o yüzden tadını bozarım viskinin tabii ki de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...