Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MMORPG ne kadar kötü bir oyun türü ya

Mortis

Öne çıkan mesajlar

yekeyeke said:

Darkfall güzel mi? Ben de oyun oynayamıyorum artık. Single'lara 1 2 saat anca dayanıyorum, online da eve ve dota beceremedim, saramadım, wow 7 sene sonra bıraktım, her ay ödüyorum ama, ödemeyince üzülüp açıyorum 2 ay sonra.. Ne tür bir manyaklık olduysa artık..

aynen son 12 ayda 5 kere açmışım hesabı toplasan 20 gün login olmadim :S
Sosyal ağlarda paylaş

bende bir heves aldım ama oynamıyorum. su an 3 tane mmorpg açık the secret world , darkfall , eve hiç birine bakmıyorum. desura'da darkout diye bir oyun keşfettim bundle ile gelmişti sanırım baya sardı. terraria'nın daha güzel grafiklisi...

ayrıca; sword of the stars the pit , smoth operations: call center chaos , towns , poker night I (yarın 2.si çıkıyor), cart life, kenshi, ghost master, intrusion 2 mutlaka denenmeli...

hala hotline miami , ftl , deadlight, mark of ninja gibi efsaneleri oynamadıysanız steami silin pcnizden.

bu ay içinde çıkcak monaco adlı oynu ayrıca dikkat. baya baya iyi gözüküyor.

artık milyar dolarlık şirketlerin yaptıkları oyunlar kesmiyor gelecek bağımsız oyunlarda...
Sosyal ağlarda paylaş

orası öle, işte oyun türünde bir sıkıntı var yani onu diyorum :)

Ama açıkcası levelingde de tek işkence çekmediğim hiç sıkılmadan oynadığım oyun gw2idi. Arada hala şunu açıp başka bir karakter kasayım diyorum. Wow da falan hayatta demem.

işte gw2 mesela oraya kadar kastırıp ondan sonra biraz daha güzel bir endgame e bağlasa çok iyi olabilirdi.

ondan sonra amaçsız pvp ye girdiğin için hiçbişey kazanmadığın, bayio
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
mmorpglerde'de sürekli bir havuc, ona ulaşmak için de aralıksız tekrar eden iş. ünlem kovalayıp bi yere gidip mob kesip bişey toplayıp geri dönüp vs. O tarz oyunlarda da beklenti dışı bişey gelişmediği için beyni kapatıyorsun monotona bağliosun.

5 senedir falan oynamama nedenim bu işte. swtor'u 1 ay kadar oynamıştım o kadar.

gw2'nin bütün olayı pvp diye ikna etmeye çalışıyor arkadşalar ama inanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın swg 2 çıksın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...