Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Otistik Çocuklar Doğuştan Ateist, Onları İnançlı Hale Getireceğiz"

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Chipetbeth'e katılıyorum. Hatta işin komik tarafı Google'a sorup anında bulabileceği şeyi bile millet artık forum sitelerinde konu açarak yanıt arıyor. Bu kadar mal bir toplum haline geldik. Bunun suçlusu teknoloji değil paradır. Para olmasa insanlık namına yapılacak bir iş göremiyorum ben.. Konuya dönersek artık daha önce de idilik ve eski'nin yazdığı mesajlar konuyu özetler nitelikte..
Sosyal ağlarda paylaş

Chipetbeth said:

Gerizekalı nesiller yetiştirmek için Kanser yaptığı apaçık ortada olan ürünlere neden en çok gençlerin ilgi gösterdiğini bulup ortaya çıkarmak bir devlet meselesidir artık, sadece üç çocuk istemek yetmez. Obsesif-kompulsif, nevrotik veya anksiyete bozukluğu gibi fiyakalı ama içi boş tabirlere sığınmak da bu sorunu çözmez, gençler şu dört “illete” girmeden asla rahat duramıyorlar, google...

surdan sonrasını okumaya gerek yok heralde
Sosyal ağlarda paylaş

o inananlar değil aşırı tutucular benim bildiğim bir, iki istatistiğe bilim demeye elim varmıyor. 10000 inanan insan toplayıp IQsunu ölçtük ortalama IQdan düşük çıktı tarzı saçma çalışmalar çünkü.

Finklorpeyniri said:

Ardeth said:

sanmiyorum bunu demek biraz bu adamin soyledigi seyle akil seviyesi acisindan denk bir cumle kurmak oluyor ama

ama kanıtlandı. sende bilim insanısın bende bilim insanıyım. kanıtlandı bu. ayrıca senin adın bundan böyle mustafa ardeth olsun AHAAHAHAHHİÇAJAASHDAKOMİKAHAHAHAHDEİLASDAHDFASAA
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

Chipetbeth said:

Myshkin said:

etrafımda gördüğüm otistikler genelde müslüman

Ahaha lan bu tam zopalık

Etrafomdo gordogom butun aidsliler yahudi demek gibi boşa crit atan holy priest herif asddssdsa

hahahhah herif forumdan öğrendiği tüm oyun terimlerini bi cümlede kullanmış

Evet o kadar terim öğrendimki 6 sene holy priest oynamadım ,herbalism in stormwind çıkışının solunda tepe de kaldığını bilmiyorum hımınım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...