Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Leave sipeyskeyk alone!

How fucking dare anyone out there make fun of sipeyskeyk after all he has been through.!

His topic turned out to be a user, a cheater, and now he's going through a custody battle. All you people care about is….. readers and post numbers.

HE’S A HUMAN! What you don’t realize is that sipeyskeyk is making you all this fun and all you do is write a bunch of crap about him.

He hasn’t performed on stage in years. His song is called “mumu yatsıya kadar yanar” for a reason because all you people want is MORE! MORE-MORE, MORE: MORE!.

LEAVE HIM ALONE! You are lucky he even performed for you BASTARDS!
LEAVE SIPEYSKEYK ALONE!…..Please.

Paticik talked about professionalism and said if sipeyskeyk was a professional he would’ve pulled it off no matter what.

Speaking of professionalism, when is it professional to publicly bash someone who is going through a hard time.

Leave Sipeyskeyk Please…. !
Leave Sipeyskeyk alone!…right now!….I mean it.!

Anyone that has a problem with him you deal with me, because he is not well right now.

LEAVE HIM ALONE!

http://www.youtube.com/watch?v=kHmvkRoEowc
Sosyal ağlarda paylaş

Ve şurada hate mesajı atan adamların, mesela spark, fizban, flashh, rave, ayfon vs gibi, hepsi yanlış bir şey yapayım da gelip 3 gün hahajaaha spamlesinler diye bekleyen, başka konularda yetemeyip burada fırsatını bulunca saldıran adamlar. Diğerleri de ortama uymuş. Olm abarttığınız kadar büyük bir fail değil. Altı üstü yürürken duramadan çektiğim fotoğrafta bir gazeteyi yanlış görmüşüm, bu kadar abartacak ne var, ne bu kuyruk acınız çok merak ediyorum. Tamam abi cumhuriyeti yanlış görmüşüm, eee? ki başlığı açma sebebimi koskoca paticik ten 1 kişi anlamış, yazmış yukarda. Zaman ve akit resmi koyan adama karşılık al 10 çeşit gazete var resmi bu. Bu kadar ezdiğimi bilsem siyaset tartışmazdım bu adamlarla, çok içlerine oturmuş. Şu failı başkası yapsa, böyle flash mob olmazdı, aksini kimse söyleyemez. Eyyorlamam bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi afedersin ama algılama problemin falan mı var? Hata yapmışım, yanlış görmüşüm içerikli kaç tane mesaj attım. Ama ortaokullu hater bebe tavrınız komik, ki zaten toplasan 10 kişi çalıp oynamışsınız şu başlıkta. Benim güldüğüm o, yoksa hata yapabilirim, yapmış da olabilirim, yine yapabilirim insanım sonuçta normal şeyler bunlar, insan olduğun sürece.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Abi afedersin ama algılama problemin falan mı var? Hata yapmışım, yanlış görmüşüm içerikli kaç tane mesaj attım. Ama ortaokullu hater bebe tavrınız komik, ki zaten toplasan 10 kişi çalıp oynamışsınız şu başlıkta. Benim güldüğüm o, yoksa hata yapabilirim, yapmış da olabilirim, yine yapabilirim insanım sonuçta normal şeyler bunlar, insan olduğun sürece.

Sayfa 1den itibaren
-Hani adam oyle demis ki sadece dinci gazeteler dagitiliyor.
- Ben neden bu başlığı açtım, sadece zaman yeni akit fotoğrafı çekip koyan çetintaşa al 10 çeşit gazete var demek için. Açık aramaya çok kasmayın.
- Olm abarttığınız kadar büyük bir fail değil. Altı üstü yürürken duramadan çektiğim fotoğrafta bir gazeteyi yanlış görmüşüm, bu kadar abartacak ne var, ne bu kuyruk acınız çok merak ediyorum. Tamam abi cumhuriyeti yanlış görmüşüm, eee? ki başlığı açma sebebimi koskoca paticik ten 1 kişi anlamış, yazmış yukarda. Zaman ve akit resmi koyan adama karşılık al 10 çeşit gazete var resmi bu.
- Hata yapmışım, yanlış görmüşüm içerikli kaç tane mesaj attım.

En basindan beri attigin mesajlarda hata ya da aciklama ile alakali dikkat ceken cumleler bunlar. Hala ortada sirf ben birine cemkirmek icin foto cekip, dusunmeden konu disina baslik actim, sonra sictigimi farkettim ve ustune sivadim demiyorsun da sunu diyorsun

- Dur ben şu yetersizleri fişleyeyim de, sonra ilgilenirim.
- Ne durucam olm, 3-5 yancıdan mı kaçıcam, lol. Fırsatçı ve zavallısınız, spark dan başlayarak.
- Ayrıca yanlış gördüğümü yazmıştım, uzatan ve kuduz gibi saldıran şu 3-5 kişiyi bir yerlerden gözüm ısırıyor zaten
- Şu her topicte laf sokmaya yeltenip yetemeyen noobların ağIzlarında köpükle saldırması çok iyi lan, harbi eğleniyorum. Boşuna uğraşmayın ama.

Budur senin olayin :). Bence baya bir bukkake fantazisine magruz kaldin, herkesi eglendirdin burada. Artik konusmasan senin hayrina olacak ama Gokcek gibi elinde balonla cikiyorsun karsimiza hep. Biz de egleniyoruz seninle. Hem forumun amaci bu degil mi sayin Can? Bir de yazacak bir sey bulamayinca kiz arkadasim kiziyor ayaklarina yatmani da yemedik. Artik konuya ne kadar cok girip baktiysan kiz da dogal olarak kizmistir. Bu da bunun ispati. Optum KİB.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeysçim politikada futbolda vs.kimseyi ezebilicek bi kapasiten sanmıyorum olsun.2 trollenmeye bile tahamül edemiyip hayat meselesi yapıp kendince milleti fişleyen adamsın işte.

failinde gayet fail ama sen çırpındıkça iyice epicleşti.millette dalga geçiyosa acınası şekilde kıvranıp çırpınıyo olmandan hala.farkedememen kötü olmuş.Halbusi 2.sayfada ''off faillemişim pardon vs.'' desen topik unutulucak ertesi günü.

Ha bide verdiğin önermeler falan çok hatalı ya .misal çok ezmişim bana saldırmışlar diyosun e sen bu topiği adama özel olarak saldırmak için açıyosun çetintaş politikada bütün forumu çok eziyo ozaman ki haterı çok.Kurduğun mantıklar kafadan hatalı

Son olarakta başkasını düşürmek istediğin duruma failleyip kendin düşüncede ne derler bilirsin

''ağlama melis.''
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Tamam abi cumhuriyeti yanlış görmüşüm, eee? ki başlığı açma sebebimi koskoca paticik ten 1 kişi anlamış, yazmış yukarda. Zaman ve akit resmi koyan adama karşılık al 10 çeşit gazete var resmi bu. Bu kadar ezdiğimi bilsem siyaset tartışmazdım bu adamlarla, çok içlerine oturmuş. Şu failı başkası yapsa, böyle flash mob olmazdı, aksini kimse söyleyemez. Eyyorlamam bu kadar.

iyi de çetintaş reiz gazete resmi filan koymadı kendi konusunda

war'a geç
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...