Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Digiturk Aradı

Joker

Öne çıkan mesajlar

digiturk aradı az önce, diyorki sizin ttnet kampanyanız bilmem ne tarihinde sona eriyormuş. size bilmem ne kampanyası ile bunu bunu verelim diyor. dedim siz benim adımı soyadımı telefonumu ttnet sözleşme tarihimi ve ayrıntılarını nerden biliyorsunuz.

yuh be arkadaş!

dedim kampanyanızdan bişey anlamadım bu kadar bilgiyi araklamışsınız mailımda vardır sizde kesin bunu bana mail atın.
Sosyal ağlarda paylaş

benim arkadaşım kullanıyordu digi nin internetini baya kötüydü bağlantısı. sözleşme de yapmıştı bırakamdı sonra gitti tcell 3g aldı onla da sözleşme yaptı , onunda bağlantısı kötü çıktı onu da bırakamadı. bu çakalların arasında ben bir kuzuyum dedi kendine köy evlerine kapattı hahah
Sosyal ağlarda paylaş

aman sakın kabul edeyim demeyin.ben aynı kampanyayla geçtim.interneti doping sağlıyor ve iğrenç bi bağlantı.çok çektim.ayrıca aradıklarında hızınız hiç düşmeyecek demişlerdi bana kulliyen yalan.4 kere falan sordum telefonda üstüne bastıra bastıra, ''çok dl yapıyorum eminsiniz dimi?'' diye, ''evet kesinlikle düşmeyecek hızınız'' dediler.bağlandı 3 gün sonra 3mbite düştü.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

digiturk aradı az önce, diyorki sizin ttnet kampanyanız bilmem ne tarihinde sona eriyormuş. size bilmem ne kampanyası ile bunu bunu verelim diyor. dedim siz benim adımı soyadımı telefonumu ttnet sözleşme tarihimi ve ayrıntılarını nerden biliyorsunuz.

yuh be arkadaş!

dedim kampanyanızdan bişey anlamadım bu kadar bilgiyi araklamışsınız mailımda vardır sizde kesin bunu bana mail atın.

2 tip durum var.
1incisi, arayan şirket,bizim daha önce aboneliğimiz olan bir şirketin kardeş firması olduğu için kayıt sırasında verdiğimiz bilgilerden bize ulaşıyor...

2incisi,marketlerden alınan kartlar için verilen adres-telefon bilgileri,başka amaçlarla yine alış veriş yaparken verilen adres-telefon bilgileri bu bilgileri toplayan yerler tarafından belirli aralıklarla insanların adres detaylarını öğrenmek isteyen firmalara satılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

yuh be arkadaş!

haahahah.

abi bir gün aradılar. "dizi kanalı izlediğinizi görüyoruz, film kanallarını istemez misiniz" dedi kadın. "hangi kanallarımın olduğunu görmeniz tamam da, hangi kanalı izlediğimi bilmeniz tuhaf değil mi?" dedim. gülüo sadece. sonra "yok film kanalı istemiyorum" dediğimde cevap da şu "niye film izlemeyi mi sevmiyorsunuz?"

bu soruyu 3. kez sorunca "sanane kardeşim" diye cevaplayıverdim. sabır bir yere kadar
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
daha iyisini soyleyeyim ben, 2010-2011'de evde digiturk vardi. sike operasyonu patlayinca iptal ettirdim. cok pahaliydi zaten. dediler ki eski fiyattan verelim, olmaz dedim, tamam iptal ediyoruz. sonra bi daha aradilar, dediler ki fenerbahceliyseniz 2 ay cok ucuza verelim (20 lira gibi birseydi), fenerbahce kume duserse butun sene bedava izleyin, dusmezse 35 tl'den izleyin (fiyati salliyorum, ama iptal demeden once istedikleri fiyat 60 kusurdu). olmaz dedim, tamam iptal ediyoruz dediler. tekrar aradilar, bu sefer 40 tl falan teklif ettiler, onceki arkadaslar boyle boyle demisti falan dedim, adam gaza gelip OLUR OYLE BIR PAKET YAPARIM SIZIN ICIN dedi gaza gelip, yok istemiyorum dedim kapattim yine fsds. en sonuncuda arayip hepsini + erotik kanallari teklif ettiler, istemiyorum erotik kanal diyince telefondaki adam NIYE? diye sormustu bana.

evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Digiturk tahminen 10 liraya falan paket verdiğinde kâra geçiyor. 80-90 kitledikleri de enayiler oluyor.

Diğer türlü her kapattırmak için arayana bu kadar indirimli paket vermeleri direkt bana çok saçma geliyor. Çevremde en az 20 kişi böyle kapattırmak için aradı, bazıları kasten rol kesti hep indirim aldı. Cidden işe yarıyor.

En güzeli de işte benim GS'li arkadaş, geçen yıl GS paketi alıyor falan. Oturuyor yaz döneminde sadece LigTV de verilen şu Emirates kupasını izlemek için, bakıyor paketiniz kapsamamaktadır diyor. Arıyor işte ben GS paketi aldım, GS maçını bana engelliyorsunuz vs. kapattırıyorum. Ama harbi sinirli vs, fanatiktir. Küfrediyor falan da;

En son yanılmıyorsam 4 telefon görüşmesinden sonra bütün paketleri 30TL'ye mi ne almıştı aylık, erotik yoktu sadece.

İşe yarıyor, yaramayanı görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversite yıllarımda babamın yazıhanedeyim. O zaman maç yayınları CINE 5'te. Telefon çaldı. Babam açtı. Hoparlöre verdi sesi, ben de dinliyorum. Muhabbet şöyle bir şeydi.
-.... beyle mi görüşüyorum?
-Evet, kim arıyor?
-CINE 5'ten arıyoruz bey efendi. 1.Lig maçlarının yayını için iş yeri üyeliği ile ilgili sizi bilgilendirmek için aradım.
-Bir dakika, siz şimdi vatandaşın parasıyla yapılan stadyumlarda 22 tane adamın bir tane topun peşinden koştuğu oyunu vatandaşa parayla satıyorsunuz, öyle mi?
-(sessizlik 5 saniye kadar...sonra) evet beyefendi.
-Yok kardeşim, ben bilgilenmek istemiyorum. İlgilenmiyorum.
Babam telefonu kapatır.

Bu da böyle bir anımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Digiturk tahminen 10 liraya falan paket verdiğinde kâra geçiyor. 80-90 kitledikleri de enayiler oluyor.

Diğer türlü her kapattırmak için arayana bu kadar indirimli paket vermeleri direkt bana çok saçma geliyor. Çevremde en az 20 kişi böyle kapattırmak için aradı, bazıları kasten rol kesti hep indirim aldı. Cidden işe yarıyor.

En güzeli de işte benim GS'li arkadaş, geçen yıl GS paketi alıyor falan. Oturuyor yaz döneminde sadece LigTV de verilen şu Emirates kupasını izlemek için, bakıyor paketiniz kapsamamaktadır diyor. Arıyor işte ben GS paketi aldım, GS maçını bana engelliyorsunuz vs. kapattırıyorum. Ama harbi sinirli vs, fanatiktir. Küfrediyor falan da;

En son yanılmıyorsam 4 telefon görüşmesinden sonra bütün paketleri 30TL'ye mi ne almıştı aylık, erotik yoktu sadece.

İşe yarıyor, yaramayanı görmedim.

ihale parasını

şike sezonunda pliyif dan aldıkları reklamlardan çıkardılar
şimdi ölesine takılıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

nefret ediyorum digiturkun bu olayından. adam gibi fiyat koy ama pazarlık yapma... veya farklı fiyat vereceksen de, bunu belirli kıstaslarla belirle, 5 senelik üya 7 senelik üye falan diye.

böle olunca blöf yaptıkça fiyat azaltıyorlar saçma sapan bi şekilde. adamların itibarı resmen 0.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de anlatayım,

Arada sırada tipin teki arayıp "size film kanalı verelim" der, "hayır" dediğimde "niye? film izlemeyi sevmio musunuz?" diye sorar, "sana ne lan?" dememek için "sizi ilgilendirdiğini düşünmüyorum" der geçerim ve her seferinde açarlar film kanallarını 1 veya 2 aylığına.

Sonra bir gün evde dizi izlerken telefon çalar yine, arayan bayan "şu an dizimax vice izlediğinizi görüyorum, film de izlemek istemez misiniz?" diye sorar. Ben kendisine "hangi kanalı izlediğimi görüyor olmanız abartı değil mi?" dediğimde gülmeye başlar saçma sapan.

Bu da böyle bir anımdır. Şİmdilik dondurdum üyeliği, bakalım ileride ne maceralar yaşayacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

d-smart ı da kötüleyeyim. müşteri hizmetleri iyi mi?

abi kız arkadaşım izmir'de en son uydu anten değişimi vs sonrası uğraşmak istemedi ve d-smart alayım bari dedi.

telefondan başvurdu, oturduğu semtte 3 farklı servis olmasına rağmen gidip izmir'in diğer ucundan bir servis verdiler gelip kuracak servis olarak. atadıkları servisin tek bir telefon hattı var, ona da ulaşılamıyor. telefon numarası kapalı yani. meşgul fln çalmıo direk kapalı. (kendi eski ev numaramı da aradım aynı sinyali aldım oradan biliyorum)

sonra arıyorsun d-smart ı, diyorsun ki "bizim yakınımızda şu servis var onlar gelsin kursun, bu servise ulaşamıyoruz çünkü"

aldığın cevap; "malesef sistem oraya atamış biz bunu 9 günden önce değiştiremeyiz".

"e sistem taaaa neredeki servise niye atıyor?" diyorsun

"size en yakını oymuş" diyor bak hala.

"kardeşim bize yakın servis bu, adı bu, telefonu bu, aşağı sokağımda hemen" diyorsun,
"eöööö, değiştiremiyoruz" diye cevap geliyor.

üyeliği başlayamadan iptal ettik yani o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

haha oluyo öyle

e benim kumandamı bozdular, tv yi de yönetelim diye kodlar söyledi bastık sonra kumanda komple dondu haha götürdüm servise yaptırdım.açtım bastım kalayı,özür dilediler.

bu tursat değiştiğinde digiturk den 3 farklı müşteri temsilcisi çözemedi,teknik servisten 30 kagat girdi.kutuyu değiştirdiler haha

aslında hepsi leş ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...