Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

imamizer said:

alacaklar az sabredebilir. ilk ayın subsları bitince oyun ikinci ele uygun düşer gibi geliyor. düşmeye de bilir tabi.

ben bunu bekliyorum işte de sürekli konuşuyosunuz falan canı çekiyo insanın :(

abi ne kastın ya. alsana oyunu. oynamazsan oynamazsın yani -.-
Sosyal ağlarda paylaş

öyle çok causal takılabilinecek bi olayı yok esasen ya.

ya eşşek gibi grind yapacaksın ki baya az pp veriyor. ya da semi afk gathering yapıcaksın.

gün içinde alt tabla 10 dakka da bir oyuna 30 sn de olsa bir sonraki ağaca, çalıya, madene yönelmek için bakabiliyorsan kasarsın rahatlıkla hızlıca. diğer türlü akşamdan akşama yavaş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

arkadaslar neverwinter denedim ilk f2p diye de acaip patates oyun , dfuw geleyim diyorum uo veteranıyım ama full time calısıorm , kısıtlı play time ile zevk almak mumkunmu yoksa herkes no-lifer mı ?

tl/dr : calısan biri keyifle oynayabilirmi yoksa sinir stres mi olur iyice ?

abi ben de aynı durumdayım, çoğumuz da öleyiz

alıyorsun zevk fakat karakter gelişimin biraz yavaş oluyor. skill point grindı var, kesmen gereken değişik değişik yaratıklar vs var belli sayıda.

İşten gelip 1 saat oynayaım dediğin de o kadar aksiyona girmeyebiliyorsun bazen, sakin sakin maden kazayım diyorsun ama safe zone da maden olmuyor safe zone dışına çıkınca da aksiyona girebiliyorsun.

Yani tabi ki no liferlar başta seni çok güzel pataklıyor. Çok sayıda gezersen bi şekilde alabiliyorsun belki de, çoğu zaman yatıyorsun çünkü elinde skill point yok yeterli ve gearın da dandik oluyor.

ama bi yerden sonra o gap kapanıyor aranızda.

öyle hiç bir zaman yetişememe durumu yok. DİE düşünüyorum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Alfheim said:

Ben 2 gün sonra bir anda 60k pp olcam mesela asdad

olm bize yol göster lan aldın başnı gittin :/

TS'ye de gelmiyorsun

suratımıza bakmıyosun

hehe

bu arada o bi anda 30k dan 60 ya nasıl çıkacaksın ne featine kasıyorsunuz söle bakiim

trickleri anlat bize bu kadar deneyim kazandın madem.
Sosyal ağlarda paylaş

abi her zaman cok oynayan onde olucak yani oyunda ama soyle bisey var effective pp diye bir olay var. sonucta tek karakter ve karakteri her klassa cevirebiliyosun ama combat icinde tek bir klass sın elinde 1 silah 2 silah olabilir efektif olarak kullandıgın 4 5 skill olabilir bunlara dagıtacagın pp belli 20k falan. ondan sonrası yan dallara dagılıyo daha onemsiz seylere ya da baska klasslara vermeye baslıyosun. ha 20k pp yi 1 haftada toplarsın demiyorum az oynayarak ama 1 ayda toplarsın ama 2 ayda toplarsın. 2aydan sonra digerlerinin senden armor dısında bir ustunlugu olmayacak(tabi skill ayrı mesele)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...