Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

güneş bir anda sönse ne olur?

chrome

Öne çıkan mesajlar

yolda eve gidiyordum. baktım güneşin rengi solmuş. eskisi gibi gözünü kamaştırmıyor insanın. dedim bu güneş zınk diye sönse ve yok olsa ne olur? yok yani yerinde yok. ne kadar vaktimiz var? ilk soğuma mı olur yoksa nasıl başlar felaketler? dünya yörüngesinden çıkar mı? bunları merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır şimdi güneş ışığı yok. nasıl hayatta kalacağız biz. tut ki izole ortamlarda kaldık. enerji sağlamanın da bir yolunu bulduk. ne olacak? oksijen ne zaman biter mesela? ya da biter mi? hangi hayvan türleri canlı kalır mesela? yörüngemizde nasıl bir değişim olur?
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

hayır şimdi güneş ışığı yok. nasıl hayatta kalacağız biz. tut ki izole ortamlarda kaldık. enerji sağlamanın da bir yolunu bulduk. ne olacak? oksijen ne zaman biter mesela? ya da biter mi? hangi hayvan türleri canlı kalır mesela? yörüngemizde nasıl bir değişim olur?

oksijeni güneş ışığıyla mı alıyorsun?

kafadan 40 50 yıl yaşarız ya np
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

1. Her yildiz patlamaz,
2. Aniden sönemez,
3. Günes'in olmadigi bir uzay boslugunda -200C'de saniyede donariz. (artik ona donmak denirse)

ne donucam be siz donun fakirler.

allahım kombinin varlığından habersiz ya allahım siz nasıl yemek yiyorsunuz ellerinizle mi yha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...