Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hannibal (2013) - CBS

mani

Öne çıkan mesajlar

nedir tam olarak anlamadığın kısım daha detaylı sorarsan spoilerden açıklarız. Ama genel olarak;

Kızları kaçıran ve yiyen Will'in evinde silahıyla öldürdüğü, karısının ve kızının boğazını kesen adam. Crawford (Laurence Fishburne) Hannibal'ın yardımını istiyor çünkü kendisi adli psikiyatris. Hannibal Will ile tanıştıktan sonra kendisine ilgi duyuyor çünkü her ikisininde aklı aynı şekilde çalışıyor. Will katillerle empati kuruyor, sosyal açıdan sorunlu vs. Hayal gücü çok geniş o yüzden cinayetleri çok rahat analiz edebiliyor. Hannibal Will'e yardım etmek için, bakış açısını değiştirmek için arazide buldukları o kizi öldürüp akciğerlerini yemek için alıyor. Sonra bir güzel yediriyor Will'e sabah kahvaltısı olarak.

Dizi Zaten Hannibal ile Will'in ilişkisi üzerine kurulu olacak. Will farkında olmadan Hannibal'ı avlamaya çalışıyor. Hannibal devamlı taunt ediyor Will'i. Böyle psikopat bi ilişkileri var.

Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

nedir tam olarak anlamadığın kısım daha detaylı sorarsan spoilerden açıklarız. Ama genel olarak;

Kızları kaçıran ve yiyen Will'in evinde silahıyla öldürdüğü, karısının ve kızının boğazını kesen adam. Crawford (Laurence Fishburne) Hannibal'ın yardımını istiyor çünkü kendisi adli psikiyatris. Hannibal Will ile tanıştıktan sonra kendisine ilgi duyuyor çünkü her ikisininde aklı aynı şekilde çalışıyor. Will katillerle empati kuruyor, sosyal açıdan sorunlu vs. Hayal gücü çok geniş o yüzden cinayetleri çok rahat analiz edebiliyor. Hannibal Will'e yardım etmek için, bakış açısını değiştirmek için arazide buldukları o kizi öldürüp akciğerlerini yemek için alıyor. Sonra bir güzel yediriyor Will'e sabah kahvaltısı olarak.

Dizi Zaten Hannibal ile Will'in ilişkisi üzerine kurulu olacak. Will farkında olmadan Hannibal'ı avlamaya çalışıyor. Hannibal devamlı taunt ediyor Will'i. Böyle psikopat bi ilişkileri var.

abi ben de öyle anladım ama bana mantıksız gelen şey şu
aynı dizinin tek bölümünde 2 tane seri katil yamyam nasıl olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
2. bolumde hayatimda bir ekranda izledigin en rahatsiz edici sahne vardi, tuylerim urpertiden diken diken oldu.

Izleyenler hangi sahne oldugunu bilir. Cok gercekci gorunuyordu.

Ikinci bolum birden cok daha iyiydi. 13 bolum boyle kalirsa efsane olur.
Sosyal ağlarda paylaş

4. bölüm çocuk cinayetleri üzerine olduğu için yapımcı Bryan Fuller'ın isteği üzerine önümüzdeki hafta yayınlanmayacak ve dizi 5. bölümden devam edecekmiş. Bu son Boston terör saldırısı yüzünden. Halkın rahatsız olacağını düşünmüş Bryan Fuller yayınlanırsa bölüm. Herhangi bir devamlılık sorunu olmayacağını söylemişler. Belki Amerika dışında ülkelerde 4. bölüm gösterilebilirmiş. DVD ve Blu-ray releaselerinde kesin olur herhalde bölüm. Sezon finali 1 hafta erken olacak yani dizinin.

NBC, Bryan Fuller'in anlatımıyla 4. bölümde yaşanması gereken olayları karakter gelişimini yansıtması için özel olarak editleyip online olarak yayınlayacakmış ilerki günlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...