Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SC2 WCS 2013

_Spartacus_

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Abi SC en güzel oyun, sevmek için oynamana gerek yok.

Sadece izlesen bile zevk alırsın içinde rekabet alevi falan yoksa.

Trabzon vs Beşiktaş izleyeceğine bunu izliyosun işte, çünkü çok iyi.

En iyi hatta.

Ben Fenerbahçe vs Galatasaray yerine bile SC izliyorum artık. O kadar güzel izlemesi. Hatta Fenerbahçe vs Galatasaray maçlarında duyamadığım heyecanı SC maçlarında duyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

artosis curse confirmed.

Inno tank cikmalidi ya roach pushlara karsi fena yedi onlari bide akilonda tank cikip macrolasadi alirdi bence.terranlari nerflerden korumak icin vermiste olabilir tabi bilemiyorum.

Tek guzel oyun son oyundu ya onuda allinle alsadi saygim olmucakti soulkeye ama macrodada yendi helal olsun zerglerin gururu.
Sosyal ağlarda paylaş

sc2 niye oynanmıyo en büyük kanıtı bu bo7 oldu.Code s finalindeyiz all in üstüne all in. kimse all in izlemek ya da all in yemek istemez.bir tane brood war maçındaki izleme ve oynama zevkinin farkı işte burda ortaya çıkıyo.eğer sc2 den zevk alabilseydi kaç tane bwci bırakmazdı.blizzardın gidişi iyi değil
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

SC2, Brood War'dan çok daha fazla izleniyor ve oynanıyor Kore dışında. Bilgi sahibi olmadan çıkarım yapmamak gerekiyor.

Şu anki internet olanakları, bilgisayar yaygınlığı verilen ödüller, sponsorlar, e-sporun gelişimi vsvs... tabiki izleyen ve oynayan kişi sayısı haliyle fazla olucaktır. Lakin bu finalin rezalet olmadığı anlamına gelmiyor. Dimaga vs Mvp maçları şu finalden on kat daha güzeldi.

Cheese'ler tabiki işin entertaining kısmı fakat göstere göstere yapılıp, scoutlandığında dahi 4 bunkerla tutulamıyorsa bu işte bir sorun vardır. 2 oyunu bu şekilde free win olarak kazandı soulkey. Gene aynı şekilde symbol'de iki oyun bu şekilde almıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

canavar gibi mactı. sc2 oynanıyosda izleniyoda sebebi allinler.. all'inin imkansız olduğu bir oyun oynanmaz bayar gider

2 tane roach-baneling push için mi izliyorsun sc2 yi.ben ve çoğu kişi 3 yere drop aynı anda creep deny yada 3 yerde yapılan savaşları izlemek istiyor.Kısaca yetenek izlemek istiyor.

_Spartacus_ said:

SC2, Brood War'dan çok daha fazla izleniyor ve oynanıyor Kore dışında. Bilgi sahibi olmadan çıkarım yapmamak gerekiyor.

Evet starcraft 2 daha çok oynanıyor ve izleniyor çünkü brood war 15 senelik bir oyun.
Benim anlatmaya çalıştığım ve önemli olan şey eskiden bw oynayıp bırakan çoğu kişi sc2 de oynamıyor.sc2 nin yaş ortalamasına bakarsanız bw oynamadıklarını görürsünüz.yani insanlar gidip saçma saçma oyunlara kayıyor

kısaca starcraft 2 mekanikleri böyle yapıldığı için her zaman böyle kalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...