Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Sorieno said:

Oyunda ırkçılık falan olmaz. Oynamak istemiyorum Ruslarla, istemiyoruz. Biriyle oyun oynamak istemediği için ırkçı diye tanımlayamazsın kimseyi. Adamın köklerini kazımayacaksın nihayetinde.

Kızlarla da oynamak istemiyorum, cinsiyetçi miyim? Ya da aptallarla da oynamak istemediğim için elitist/meritist olmuyorum.

Sen oynamak istemiyorsun onun adı ırkçılık değil. Kızlarla oynamak istemiyorsun onun da adı cinsiyetçilik değil, aptallarla oynamak istememen de elitizm değil. Ama sen çıkıp da bunların yapılmasını Valve'den istersen ve Valve bunu uygularsa ırkçı, cinsiyetçi ve elitist bir kuruluş olur.

Ben de nefret ediyorum ruslardan yanlış anlaşılma olmasın, hepsi gerizekalının önde gideni, en az Türkler kadar aptallar. Ama çıkıp da adamların oynamasının yasaklanmasının şirket tarafındaki yansımalarını göremeyecek kadar tahsilsiz değilsiniz siz de yani, böyle isteklerin gerçekleşmesini umacak haliniz yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Irkçılığı yanlış bulmuyorum.
Fakirlikten eğitimsizlikten veya kültürel sebeplerden bir ülkenin tamamı gerizekalıysa sadece kendilerini bir bayrak altında birleştirdikleri için onlarla oynamak zorunda olmamalıyım.
Gerizekalı oversensitive poser liberal internet moralfagleri yüzünden eu west english oyunlarda Я MID ИЛИ КОРМА НОВИЧКОВ СУКА ИДИОТ görüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Sorieno said:

Oyunda ırkçılık falan olmaz. Oynamak istemiyorum Ruslarla, istemiyoruz. Biriyle oyun oynamak istemediği için ırkçı diye tanımlayamazsın kimseyi. Adamın köklerini kazımayacaksın nihayetinde.

Kızlarla da oynamak istemiyorum, cinsiyetçi miyim? Ya da aptallarla da oynamak istemediğim için elitist/meritist olmuyorum.

Sen oynamak istemiyorsun onun adı ırkçılık değil. Kızlarla oynamak istemiyorsun onun da adı cinsiyetçilik değil, aptallarla oynamak istememen de elitizm değil. Ama sen çıkıp da bunların yapılmasını Valve'den istersen ve Valve bunu uygularsa ırkçı, cinsiyetçi ve elitist bir kuruluş olur.

Ben de nefret ediyorum ruslardan yanlış anlaşılma olmasın, hepsi gerizekalının önde gideni, en az Türkler kadar aptallar. Ama çıkıp da adamların oynamasının yasaklanmasının şirket tarafındaki yansımalarını göremeyecek kadar tahsilsiz değilsiniz siz de yani, böyle isteklerin gerçekleşmesini umacak haliniz yok.

oyuna çalışan bir matchmaking yazarak ruslardan arındırabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Sorieno said:

Bu saydıklarımız Valve'ı da ırkçı yapmaz, sadece kimlerle oynamak isteyip istemediğine yönelik seçim yapmana müsaade etmiş, sana özgürlük tanımış olur.

Bunu illa Türk politikacısı şuursuzluğuyla DONT GAME WITH ROSHANS seçeneği koyarak yapmak zorunda değil. Bunun için onlarca yöntem sayılabilir, hiç olmadı Search Range'in içine ufak bir GEOLOGICAL RANGE gibi böyle afilli bir şey eklersin ve sadece o "coğrafyada" olan oyunculardan oluşan havuzun içindekiler gelir.

İş tamamen yedirdiğin ilacı ne renge boyayacağından, hangi tatlandırıcıya bulayacağından ve nasıl pazarlayacağından geçiyor. Valve The Savior zaten PR işini iyi yapan bir şirketken ve bizim yaşadığımız bu serzenişler global boyuttayken kimsenin de sesini çıkaracağını düşünmüyorum. 2007'den beri Moba oynuyorum, Wepla gibi bir rezaleti yaşamış bir mağdurum, ama hayatta ilk defa (son da olmadı) Ruslar yüzünden oyunu uninstall ettim.

Mevcut haliyle Valve çok oyuncu kaybeder. Buna müsaade edeceklerini sanmıyorum, statüko muhakkak bir şekilde değişmek zorunda, inanıyorum değişecektir de.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında gerçekten düzgün çalışan bir mm sistemi ile bütün bu sorunların üstesinden gelinir. Coğrafi filtreye falan da gerek yok yani, zaten babun gibi oynayan tierın çoğunu ruslar oluşturuyor, mm doğru çalışmadığı için her oyun bu babunlar diğer oyunlara akıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şey işte
populasyon genetiğinde fitness grafiği çan eğrisi gibi olur ve evrile evrile, eğrinin kötü kısmında kalanlar öle öle o eğri sağa doğru kayar.

bunun gibi aşağı yukarı
Şimdi hümanizm gibi salak fikirler yüzünden bu adamların yaşamasına izin verdiğimiz için kadınları eğrinin sağında erkekleri solunda olmak üzere heterojen saçma bir dağılım var.
Y kromozomunu hedef alan bir silah yapıp salsak rusyaya inanılmaz bir ülke olur.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...