Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divinity 3 - Original Sin

axedice

Öne çıkan mesajlar

oyunda level sıkıntısı oluyor benim gözlemlediğim kadarıyla. linear olmadığı için atıyorum lvl 3'de lvl 5 contente denk geliyorsun. onu bırakıp, level 3 content'i aramazsan çok zorlaşıyor oyun. 1 level bile çok fark ediyor level 10'a kadar. ben 4-5 olana kadar çatladım resmen. salak saçma şehirdeki görevleri yapmak gerekiyormuş. witch'e giden tünel girişindeki pack'te en az 15 kere ölmüşümdür. ondan sonra levelım content'i yakaladı ve hiç ölmeden çatır çatır ilerledim.

şimdi 12-13'de level 15 contenti rahat rahat yapıyorum. combatlar gereksiz uzun sürebiliyor ama ölmüyorüm en azından.

combat çok tek düze döndü yanlız, sıkılmaya başladım şahsen. hep aynı combolar falan. rogue ve cleric açtım. rogue'da 3 tane ability var kullandığın, gerisi çöp. çoğunlukla stun bile vurmuyorum, 2 tane knockback yapan karakter var zaten, sadece haste basıyorum, bu yani ability based combat level 13'de rogue için. stealth, bs. bu kadar.

bir de herşeye böyle bir hikaye sokmaya çalışmışlar, o da biraz sıktı. troll cave'e gidiyorsun, yok işte özel büyü gerek. witch hut'a gidiyorsun, ona ayrı özel büyü gerek. mine'a iniyorsun, dread knight, ona özel büyü gerek, diğer content'e gidiyorsun senden 4 level üstünde. sürekli bir yerden çıkıp, bir yerlere gidip, bir şeyler alıp geri gelmeni gerektiriyor.

hani rpg olarak güzel bir şey ama benim gibi adamları sıkıyor yani. bir yere de girip çıkayım anasını satayım. hepsine 3 kere gidip geliyorsun bitirmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...