Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 kezban 1 mahmut

lemuria

Öne çıkan mesajlar

Ne kebap iş ya. Zerre kafa yorma, internette 1-2 senedir söylenegelen şeyleri derle, içerik baya dandik olduğu için de komik şiveli halde sun karakterleri sonra Şahan'a gülenler gülünce kendini başarılı san.

Kimse interaktif falan da demesin o da kurtarmaz bence.

Ekşisözlükte yorumlara baktım da, genelde çok artis olan sözlükçüler ceplerine para girmeden övdüyse onların halini anlatan dizi yapsak daha başarılı olur gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Ne kebap iş ya. Zerre kafa yorma, internette 1-2 senedir söylenegelen şeyleri derle, içerik baya dandik olduğu için de komik şiveli halde sun karakterleri sonra Şahan'a gülenler gülünce kendini başarılı san.

Kimse interaktif falan da demesin o da kurtarmaz bence.

Ekşisözlükte yorumlara baktım da, genelde çok artis olan sözlükçüler ceplerine para girmeden övdüyse onların halini anlatan dizi yapsak daha başarılı olur gibi.

Şurayı fethedince zaten diğer tarafıda feth etmiş sayılıyorsun zaten
Sosyal ağlarda paylaş

captiveserpil said:

benim kanaatim bu tarz internet filmleri desteklenmelidir. çünkü çok fazla imkanı olmayan binlerce projesi olan arkadaşlar var onlara bir kapı açılır umarım maddi manevi birşeyler kazanıp bu tarz projelere öncülük yaparlar.

http://static.lockerz.com/decalz/W310/image001353825990128ml3259.gif
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben tek birşey soyleyip baska bölümlere akmak istiyorum:
beğenirsin, begenmezsin, tamamen sana kalmış. "zevkler ve renkler tartışılmaz" sozu zamanın varlığı kadar eskidir.
ama "güldüm" diyen birini aşağılamaya çalışmak cok zevzekçe be, lisede misiniz anlamadım ki?
komik abi "tendon bağları" esprisine güldüm ben, ya da kızı eve atma çabası komik geldi, yayınlandığında da izleyeceğim.
diziyi eleştirmek ile, izleyeni eleştirmek arasında fark var.
bana göre de gelmiş geçmiş en saçma dizi "lost"tur ama surda izleyen kesime "işsiz, zevksiz, nasil izliyosun bunu osbeşlik aç da düşün" desem tüm fungirller DAFUUUUUQ moduna geçersiniz.

Alan yetkilileri de konuda takılmış ama sanırım vizyon bölümünde bu serbest.
Sosyal ağlarda paylaş

lemuria said:

"zevkler ve renkler tartışılmaz" sozu zamanın varlığı kadar eskidir.
..
bana göre de gelmiş geçmiş en saçma dizi "lost"tur ama surda izleyen kesime "işsiz, zevksiz, nasil izliyosun bunu osbeşlik aç da düşün" desem tüm fungirller DAFUUUUUQ moduna geçersiniz.

yoo zevkler ve renkler gayet de tartışılır. sen mesela zevksiz bir insansın.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

lemuria said:

"zevkler ve renkler tartışılmaz" sozu zamanın varlığı kadar eskidir.
..

yoo zevkler ve renkler gayet de tartışılır. sen mesela zevksiz bir insansın.

sen de saygısız bir insansın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...