Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the hulk

sabonis

Öne çıkan mesajlar

.unu çıkardılar daredevil'le, her çizgi-romanı çıkanı film mi yapacaklar ne.. çizgi-filmi var işte filme ne gerek vardı..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek anlamda X-Men ile başlayan Marvel furyası, iyi para kazanınca devam ettirilmek istenecek tabii ki. X-Men 3, Spider-Man 2, DD2, Hulk ve ardından Hulk 2 beklenilenler arasında şu an.

Henüz tam olarak açıklanmamış/start verilmemiş filmler arasında DC'nin Superman, Wonder Woman ve Batman : Beyond'u var. Benim tahminim Nightcrawler'a bile ayrı bir film çekilebileceği yönünde...
Sosyal ağlarda paylaş

çizgi-film ya da çizgi-roman ortamına daha uygun bu tarz süper-kahramanlar. batman çok eskiden beri tv dizisi olarak vardı zaten o normal mesela. ama bilgisayar efektleri gelişti diye yan-kahramanların bile (daredevil'in çizgi-filmi bile yok yani) filmini yapınca tadı kaçar işin. ilk x-men'i beğenmedim mesela ikincisine de gitmedim, spider-man de pek olmamıştı..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 29 May 2003 15:36 tarihinde demiş ki:
çizgi-film ya da çizgi-roman ortamına daha uygun bu tarz süper-kahramanlar. batman çok eskiden beri tv dizisi olarak vardı zaten o normal mesela. ama bilgisayar efektleri gelişti diye yan-kahramanların bile (daredevil'in çizgi-filmi bile yok yani) filmini yapınca tadı kaçar işin. ilk x-men'i beğenmedim mesela ikincisine de gitmedim, spider-man de pek olmamıştı..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:

ya bari biraz bilgin olsaydı, çizgifilmi yok ancak başlı başına bir çizgiromanı var daredevil'in. daredevil sadece spiderman'de gördüğünden ibaret değil. kısacası yan kahraman falan değil yani.
ha ayrıca ilk x-men'i beğenmeyip 2.sine gitmemek yapabileceğin en büyük hataymış ve yapmışın :). çünkü iki filmin senaryo yazarları farklı ve de aralarında dağlar kadar fark var. ben de ilkinden nefret ettim ama 2.si gerçekten mükemmel.

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 29 May 2003 15:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 2.ci filmin yönetmeni hayatında hiç xmen okumamış sen ne diyosun....
Hulk'un teaser'ı ben bildim bileli var.
Adam 3 yıldır aynı tuvalette aynı aynaya bakıyo...[hline]nebuchadnezzar, 04 Mayıs 2002 19:28 tarihinde demiş ki:
bana bir frp bug ı söyleyin

Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

[Bu mesaj StRencher tarafından 29 May 2003 16:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

DareDevil yeni nesile hitap etmiş bir kahraman daha çok, türk okuruna "spidey'in kanka" olarak tanıtılmasının dışında bir şeyleride var yani. J. Romita JR. tarafından çizilmiş temiz bir albümü, sadece DD ile uğraşan çizerleri var. Marvel uzun zamandır iyi bakıyor yani DD'ye. Bunun yansıması olarakta yakın zamanda filmi çıkanlardan oldu.

Batman'in TV ekranlarına aktarılması zaten baştan sona hataydı. Dizileri berbat, 2. seriden sonraki filmleri ise yüzüne bakılmaz derecede holywood kokuyordu buram buram. Marvel el atılacak dönemi iyi seçip, fanlarına süprizler yapmayı sürdürüyor. Sessiz ve temiz çıkışları sürsün istiyorum ben.

X-Men ve X-Men 2, çizgi romana çok bağlı kişiler tarafından beğenilmeyebilecek bir filmdi zaten. Bir çok şeyle oynanmış, kafalarına göre işler yapılmıştı. Ortaya çıkan film, sinema filmi olarak başarılı olsada, tam fanlarına ulaşamamış olabilir. Spideyde aynı şekilde sorunlarla karşılaştı.

Çizgi roman okuyucularını arttırmak, filmden iyi para kazanıp marvel'i düzene sokmak gibi amaçlara hitap ediyor en başta bu yapıtlar.
Sosyal ağlarda paylaş

büyükmü olmuş tam bir fragman izlemedim ama bir dergide gördüğüm resminde hulk çok ufak gözüktü gözüme iki metre boyuna iki metrede enine olmalı :) ama ufak gözüküyor biraz
ilk defa bir filmi orjinalinden çok türkçe izlemek isitoyrum güzel çeviripte Hulk ezer ! hulk kızdı ! Siz Hulkı incitmek isityorsunuz !gibi ilginç yorumlarını dinleriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Magic, 29 May 2003 16:21 tarihinde demiş ki:
Batman'in TV ekranlarına aktarılması zaten baştan sona hataydı. Dizileri berbat, 2. seriden sonraki filmleri ise yüzüne bakılmaz derecede holywood kokuyordu buram buram. Marvel el atılacak dönemi iyi seçip, fanlarına süprizler yapmayı sürdürüyor. Sessiz ve temiz çıkışları sürsün istiyorum ben.

X-Men ve X-Men 2, çizgi romana çok bağlı kişiler tarafından beğenilmeyebilecek bir filmdi zaten. Bir çok şeyle oynanmış, kafalarına göre işler yapılmıştı. Ortaya çıkan film, sinema filmi olarak başarılı olsada, tam fanlarına ulaşamamış olabilir. Spideyde aynı şekilde sorunlarla karşılaştı.

Çizgi roman okuyucularını arttırmak, filmden iyi para kazanıp marvel'i düzene sokmak gibi amaçlara hitap ediyor en başta bu yapıtlar.

işte ben de hata diyorum çizgide kalması gereken şeyleri gerçeğe dökmeye, beklenilennin verlemeyeceği baaştan belliyse sadece para için yaparsın, ama insanlar da beğenmezse birşey diyemezsin. çizgi-roman değil de hareketli birşey görmek istersem çizgi-filmlere bakarım, her gerçek dünyada çekilmeyen yapım çocuklara yönelik olmak zorunda değil ya..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

x-men ve spider-man'i hiç sevmemiştim.
daredevil'i de tam çizgi roman havasında yaptıklarından dolayı beğenmiştim.

Ama herhalde bende bir anormallik var.
Çünkü herkes daredevili yerden yere vururken x-men'e tapıyor. Özellikle film eleştirmenleri.
Onu bunu bilmem, Wolverine'in Cyclopsu bu kadar ezdiği, wolverine'in esas düşmanı sabretooth ve eski sevgilisi yuriko ile hiç dialog yapılmayan film, eleştirmenler tarafından ne kadar sevilse de, ben sıkıcı filmler kategorisine koyuyorum. (Ha? Ne dedim ben?)[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ilk sayfada yazdım, insanlar hala soruyor ne zaman çıkıyo falan diye

"beyler hulk'ın ne zaman geldiğini buldum, 20 haziran. yiellah gün sayımına başladım bile
bu arada trailer için:
http://www.apple.com/trailers/universal/the_hulk/trailer_5/
small size
medium size
large size
ve HULK size mevcut haha"
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR
Üye
30 May 2003 15:16
--------------------------------------------------------------------------------
hulk çizgi roman olarak zaten kötü bir çizgi roman

Hiç Hulk okumadığını belli etmişsin. Hulk gayette güzel bir çizgiromandır.[hline] ''Bring him in '' he hisses to the dar knight '' bring him in ... by the book ''
Gordon
Batman :killing joke
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...