Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Ne diyorsunuz bu desteye? Aldigim tun oyunlari 7. ya da 8. turda kazandim ama oyun cok uzarsa kaybediyor genelde.

Ranked'da bunla oynuyorum.

Tum yaratiklar Beast taunt veren Hunter yaratigi disinda. O da beastlere bonus veriyor zaten. Guzel uyum oldu.

standart deck ya işte gelirse trap at araya iki tane

hunter çok no brainer.
Sosyal ağlarda paylaş

Gergenin deckini tek bir farkla kullanıyorum. 1/4lük tauntlu beasti beğenmediğimden (Hali hazırda ayu ve 4/3lük taunt varken o salak maymunu kullanmak pek hoşuma gitmiyor.) o 2 beasti almadım. O ikisinin yerine 2 tane Elven archer yerleştirdim.

Hunterla oynamak kolay. OP olduğundan değil de mantığını çözmek çok rahat olduğundan kolay:D

O değil de... İlk packimde Molten Giant gelmişti. Çok sevinmiştim. O zamandan bu zamana hiç kayda değer kart gelmedi. Üzülüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah. Tam da konu üstüne gelmişim.

Az önceki oyunumda kendi kartlarım bittiğinde karşıdaki shamanın 15 kartı hala deckte duruyordu. Üstüne oyunun başından sonuna kadar da deck kontrolünü eline geçiremedi. Kendimi adamın yerine koyuyorum ve hiç bir çözüm bulamıyorum. Shaman ortalama bir oyunda o kadar çaresiz kalabiliyor ki...

Shaman ve priestin en azından birazcık deck kontrolünü sağlayacak bir şeylere ihtiyacı var. Tamam bir turnde 25 damage vurabiliyor ancak o boarda ulaşabilmek için karşı tarafın ya çok şanssız ya da oyundan bihaber olması gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ucuz ama o kartlar aynı zamanda

shamanın board control neden iyi. totemler. 2 tane aoe, aoelerin damage ini 1 artıran totem. windfury ile 1 e 2 trade yapma şansı. üstüne hero ile saldırabilme, biri inanılmaz op 2 silah falan. class kartları aynı şekilde güçlü. boardu totemlerle doldurduğun için flame strike gibi aptal I win kartları çok koymuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Çağlar olm nası board kontrolü kötü dersin shamana cidden.

Totemleri adam akıllı kullandığında board üzerinde adamdan fazla kartın olmama şansı yok. Zaten shaman mantığını tam olarak kavrayamamış rakipler genel olarak totemleri takmayıp direk hero'ya focuslanıyor. O da adamın intiharı demek. Low cost minion'ları dizip nukeleyeceğin anı bekliyorsun. Stratejik olarak kavradığında shaman'ı çok seversin
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Çağlar olm nası board kontrolü kötü dersin shamana cidden.

Totemleri adam akıllı kullandığında board üzerinde adamdan fazla kartın olmama şansı yok. Zaten shaman mantığını tam olarak kavrayamamış rakipler genel olarak totemleri takmayıp direk hero'ya focuslanıyor. O da adamın intiharı demek. Low cost minion'ları dizip nukeleyeceğin anı bekliyorsun. Stratejik olarak kavradığında shaman'ı çok seversin

Hacı valla bilmiyorum. Ya rogue ile baştan sona board control decki kurduğum için bana öyle geliyor ya daaa... Öyle işte.

Totemleri adam akıllı kullanamıyon ki. Random geliyo ipnetorlar :)

Bu arada Ace#2540 yazmayı unutmuşum. Pek çok kişi ekledim ama nedense sadece sabonis ile duel atabıldım. Kabul etmıyonuz mu lan yoksa?

Ha bir şey daha. The Coin + Defias Ringleader ne zaman nerflenecek çok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

offffffff bu arada bugün öyle bir kombo yedim ki... 1 tane 28/1 yaratık bir tane de 15/1 yaratık mı ne oldu herifte. komboyu hemen yapıştırıyorum. öncelikle elinizde bir sürü 0 ve 1 manaya spell biriktiriyorsunuz ve board'a gurubashi veya frothing oyundayken, wild pyromncer'ı oyuna sokup sonra commanding shout'u oynuyorsunuz, gerisi geliyor:

Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

offffffff bu arada bugün öyle bir kombo yedim ki... 1 tane 28/1 yaratık bir tane de 15/1 yaratık mı ne oldu herifte. komboyu hemen yapıştırıyorum. öncelikle elinizde bir sürü 0 ve 1 manaya spell biriktiriyorsunuz ve board'a gurubashi veya frothing oyundayken, wild pyromncer'ı oyuna sokup sonra commanding shout'u oynuyorsunuz, gerisi geliyor:

http://www.youtube.com/watch?v=tR9ACo1_PZ8
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...