Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Saatlerdir oynuyorum, Arena'da da 2/2'yim su anda. Sans cok onemli ama. Az kisi oldugu icin daha beta'da (bu saatte ozellikle) ayni kisilerle 2-3 kere oynadim, kartlari iyi gelen yeniyor. Scrolls bu sans isini daha iyi yapmis. Genelde iyi deste kazaniyor orada iyi taktikle. MtG'de oyle. Her zaman degil tabii ama MtG ve Scrolls'da tamamen sans ile kazanilan oyun %30 filandir bence. Burada sans etkisi dersen %60-70'lerde derim.
Sosyal ağlarda paylaş

casual olarak, tablette oynamalık telefonda oynamalık güzel oyun fakat scrolls'a kıyasladığın zaman tactical tarafı sıfıra yakın. 80-85% falan şans oyunda, scroll'da 30-35% dir şansın öğesi. taktik noktasında çok inanılmaz kısır. kart gelirse alıyorsun.

2 tile aşağı çekeyim, movement kısıtlayım, şöyle pozisyona getirip yolu bloklayıp, movement arttırıp 2 tile yukarıda relentless temizleyim falan hiç o hazzı vermiyor tactical noktasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok süper geçen oyunlar oluyor. Birer adet youtube hesabı ve ekran kayıt programı edineceğim gibi.

Sadece bana sık rastlamıyordur herhalde, başlarda karşımdaki evire çevire dövüyor, tek hanelere iniyorum ama sonradan oyunu kazanıyorum, kazandığım oyunların çoğu böyle.Belki de deck pek iyi değil. Bu arada asıl kurtarıcım da "silence" kart ve minionları, özellikle karşıdaki taunt minionlarını safdışı bırakmakta baya kullandım.

Şu ana kadar, mage, druid, paladin, priest ile oynadım. En iyisi (yada en kolayı) mage gibi, paladin benim için ikinci sırada. Herkes warrior çok kötü diyor bir de.

Bu arada beta anahtar çekilişi: https://www.facebook.com/IgnatusGaming/posts/542563472457875
Sosyal ağlarda paylaş

abi deste o kadar iyi ise, tek kart çekip oynayan heriflere nasıl yeniliyosun onu anlamadım.

sadece warri ve şaman ile oynamadım henüz.

oynadıklarım arasında en zayıfı rogue geldi. özellikle class skilli çok zayıf. paladinin de bana göre class skilli zayıf olmasına rağmen truesilver champion diye birşey var. onun haricined heal yetenekleri, hp double'lama, ne bileyim 4/4 verme tonla ıvır zıvırı var. gerçi basic decklerden bahsediyorum ben diğer kartlarını bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mage büyüleri çok fark ettiriyor. Freeze büyüleri felç ediyor, flamestrike; düşmanın tümüne 4,fireball 6, pyroblast 10. Özellikle pyroblast çektiğim hiçbir oyunu kaybetmedim. Birde polymorph var utanmadan, karşımdaki adam minionı getiriyor buffları atıyor 10 damage vs üstü, direk siliyorsun onu oyundan.
Cidden yenmesi zor gibi iyi bir deck sahibi olmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

mage iyi de o kadar abartılacak bir durumu yok, gayet rahat yeniyorum. zaten rakiplerin yarısı mage oluyor. dikkat edilmesi gereken o kadar spell kullanırsan deck'e creature koyamıyosun, bunu da göz önünde bulundurun. zaten flamestrike atacak diye çok kart koymuyosun board'a, hero'ya dd spelleri için de warrior, paladin, priest, druid gibi sınıflarda heal veya benzer şeyler var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...