Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic X

Norak

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Druid de var mi prime ev de bakmam lazim ^^ . Priest aldim light,fire gm akar Druid aldim earth,shadow gm kasarim dedim ama shadow yokmus sonradan fark ettim adasda.

druid'de prime nature, light air var. dark ve fire yok.

dagger tam aradığım itemmış.

said:
"The reward is just for the first part of the quest. "

şaka gibi lan bi de bu oyun aylarca early accessde test edilmiş oyun...
Sosyal ağlarda paylaş

bestiary questinden janbiyah alamamıştım. neyse sonradan düzeltip 20 monsters aşamasında aldım. sonra da janbiyahsız geçirdiğim sürenin tazminatı olsun diye sıradaki ilk teslim edeceğim questten 1 janbiyah daha aldım. blade master 2xjanbiyahla eşşek kadar mana yaptı. bol keseden warfare vuruşları yapıyorum. hiç pişman değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Act 2 nin sonlarındayım lvl23 oldum muhtemelen 35+ bişi olunur warrior mode bu arada
ayrıca shaman ve bladedancerın promote bonusları hayvan.bd direk biçer döver oluyor açıyorsun iinner fire eagle eye poi cloud gerisini kendi başına tokatlar yani.2x rp var promote edemedim fire ve magical focus gm alamadım muhtemelen onlarda silip süpürecek gm olunca lakin promote bonusları tam bir hüsran muhtemelen buff gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

bende 22 falanım, act 2 complete.

bladedancerı promote ettirdim fakat dual wield ve sword gmi alamadım ya.

Lord Haart öğretiyormuş swordu fakat adamın questini yapamadığımdan mı dır nedir şu an öyle bir seçenek yok Lord haart mansion'ına girince. BU adamın questini nasıl yapıyoruz? bir tane inquisitor spy etmemi istiyor ya seahaven da. herhalde o questi bitirince açılacak grandmaster sword training.

dual wield da Vantyr range'deymiş orayada gidemiyorum Shalassa's Blessing olmadığı için. Sanki bi yerde atladım gibime geliyor bu olayı. Lost City'de shardı buluyormuşuz baktım şimdi netten de. Ben orada quest yaptım ama bi yerde atladım galiba o olayı ya. Tekrar gireyim oraya.

Böyle oyunları seviyorum ya linear olmayan etrafta gezip dolaşıp aramanı sağlayan.
Sosyal ağlarda paylaş

Olması gerektiği gibi diğer oyunlara nazaran bir şehirde işiniz bitince sonsuza kadar oraya tekrar dönmemek üzere yola koyulmuyorsunuz herşey, her şehir birbirine bağlantılı oyun boyunca sıksık arada dolanıyorsunuz ki bence süper bir özellik ama bu optimizasyon ile çok can sıkıcı orası ayrı :D

@Mortis

Gece evine git yerine olmadığını gör daha sonra guarda sor girişteki.Şehrin sağında bir yerindeydi sanırım abi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar boş bir lore olamaz, birde sayfalarca yazı yazmışlar yazık gerçekten

dağınıktan kastım,

taaa VI zamanında bile bir haritaya girdiğin zaman, dünya haritasından karterez alıp pusula ile yolunu buluyordun, şuraya gidersem burasıdır buraya gidersem burasıdır, şurada şu vardır falan...

ya gerçekten VI bu oyunun yanında -zaten öylede- epik bir işmiş gerçekten.

ha bu oyunda güzel ama gerçekten lore olsun, yaptıkları güdüklükler olsun yazık etmişler, 16 senelik oyun kadar olamamışlar diyeceğim ama epik işleri tekrarlamak ayrı bir yetenek zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...