Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

j_bLiND said:

moriarty said:

j_bLiND said:

cofrey'in öldürdüğü kız tanıdık mıydı tipini çıkaramadım. immerse'den mi benim oynatıcıdan mı çok karanlıktı bi de bu bölüm.

abi nerenizle izliyosunuz diziyi ya ahahahh

valla ne yalan söyleyim şu bölümde neler olduğunu sor şimdi zor anlatırım. aslında haybeye izliyor sayılırım ama sayılmam da.

Valla al benden de o kadar.. O kadar karanlık ki yüzleri bile seçemiyorum. Bana şu tek gözlü adam hangisi diye sorun gösteremem bile.. Ben o fahişenin daha önce oynadığını bile bilmiyordum. Sırf hikayeyi takip etmek için izliyorum. Gerçekten fazla karanlık oluyor bölümler.. Şu karstarkım diyen eleman da Misfits'te oynuyordu resmen sesinden tanıdım herifi asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

j_bLiND said:

moriarty said:

j_bLiND said:

cofrey'in öldürdüğü kız tanıdık mıydı tipini çıkaramadım. immerse'den mi benim oynatıcıdan mı çok karanlıktı bi de bu bölüm.

abi nerenizle izliyosunuz diziyi ya ahahahh

valla ne yalan söyleyim şu bölümde neler olduğunu sor şimdi zor anlatırım. aslında haybeye izliyor sayılırım ama sayılmam da.

Valla al benden de o kadar.. O kadar karanlık ki yüzleri bile seçemiyorum. Bana şu tek gözlü adam hangisi diye sorun gösteremem bile.. Ben o fahişenin daha önce oynadığını bile bilmiyordum. Sırf hikayeyi takip etmek için izliyorum. Gerçekten fazla karanlık oluyor bölümler.. Şu karstarkım diyen eleman da Misfits'te oynuyordu resmen sesinden tanıdım herifi asdasd

ekranı düşey yatır hacı
Sosyal ağlarda paylaş

spo 6. bölüm

*Ros kötü harcandı yaw, o Baelish'i var ya....pis herif..adam pure evil ya
*Jamie ufaktan yürüyor Brienne'a=)
*Jon Snow yavaş yavaş komutan olacak cesareti topladı, o kızıl saçlı adamın adıın bilmiyorm ama sevdim ben onu.
*Theon kendine yapılan her türlü işkenceyi hakkediyor ama bu kadarı fazla değil miii??

***soru; Karstark'ın bastard'ı mı bu işkenceci? tüm legimate oğulları ölmedi mi Karstark'ın?

Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

spo 6. bölüm

*Ros kötü harcandı yaw, o Baelish'i var ya....pis herif..adam pure evil ya
*Jamie ufaktan yürüyor Brienne'a=)
*Jon Snow yavaş yavaş komutan olacak cesareti topladı, o kızıl saçlı adamın adıın bilmiyorm ama sevdim ben onu.
*Theon kendine yapılan her türlü işkenceyi hakkediyor ama bu kadarı fazla değil miii??

***soru; Karstark'ın bastard'ı mı bu işkenceci? tüm legimate oğulları ölmedi mi Karstark'ın?

Ros kabak tadı vermeye başlamıştı iyi oldu gittiği.

Jaimenin tam isteyeceği kadın aslında brienne de dizi o etkiyi veremiyor karakteri iyi anlatamadığından

Tormund reiz. Kitapta da reyizdi, dizide de reyiz.

Theona mı? Değil. Daha neler gelecek başına ahahah. Bide kendi sorunu kendin cevaplamışsın karstarkla ilgili. Kitapları okumasam yakalar mıydım bilmiyorum ama hadi sana bir ipucu. Eleman orda theonun derisini yüzüyor.

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu baelish şimdi
bütün bunu baştan mı planlamıştı?

yani asıl amacı,tywinle sansayı, lorasla cerceiyi everip bi şekilde eğer lannisterlar düşerse tyrell lerinde düşmesini mi sağlamaktı?

eğer öyleyse ve örümceğin onu sansayı götürdüğünde yapacağı hamleyi tahmin ettiyse
bırakalım gidelim diziyi aga, verelim krallığı bu herife rahatlasın.

kaos benim için merdiven diyor, danny'den ve whitewalkerlardan haberdar muhtemelen.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...