Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

e sende burada bana cevap veriyormuş gibi spoya almışsın insanlar merak edip ne laf soktu diye girip bakıcak sende spoil etmiş oluyorsun?

aslında hepsi amerikanın oyunu, amerika spoil ediyor laraken.

cidden bak bunu bir düşün derim.

bence kısır bir döngüye girdik, dünyanın sonu gelmesin?
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

e sende burada bana cevap veriyormuş gibi spoya almışsın insanlar merak edip ne laf soktu diye girip bakıcak sende spoil etmiş oluyorsun?

laf sokmaya çalışmıyorum hacıt, yaptığın yanlış diyorum sadece, yoksa başka bi alıp veremediğim yok seninle yahu.

genelledin bizi sağolasın ama bi daha söyliyeyim:

okudum 5 kitabı da.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

http://i.imgur.com/OcTGEsx.gif
Sosyal ağlarda paylaş

sae spamliyor bu arada aynı mesajı alalım kendisini mümkünse.

özür dilerim abi kalbinizi kırdıysam, ama sonuçta burası tartışma başlığı, hani insanlar izledikten sonra geliyor.

ve başlığı tekrar okursanız sevinicem.

özellikle sen sabonis.

başlığı oku.

başlığı oku.

başlığı oku.

başlığı oku.

başlığı

başlığı

başlık!
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbir dizi/film başlığında "spoiler yasak" yazmaz zaten, genel görgü kuralıdır spoiler'ı açık açık yazmayıverirsin

burada ayrıca kitaptan spoiler yasak denmesinin sebebi de o kadar bariz ki heralde tartışmayı kazanmak adına anlamamazlıktan geliyorsun diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Lectre said:

http://i.imgur.com/OcTGEsx.gif

ddfdfffsfsdfsdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

"diziyi izlemeden gelip burayı okuyup spoiler alan kişiler" falan diye bir olgu oluşmuş....

diziyi izlediğimi belirttim 2 kere. sadece şuna inanıyorum ki, önemli detaylar spoiler içinde yazılmalı... belki adam buraya "abiiiiiiiii inanılmaz bölümdüüüüüüüü" yorumlarını okuyup gaza gelmek için geldi, belki de "pff tırt bölümdü" yorumlarını okuyup daha sonra izlemeye karar verecek bölümü...

spoiler içinde yazmak bu işin doğrusu, tartışılmaz. ama gelip hala karşı çıkmış olmak için karşı çıkmaya çalışıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ilk 1-2 gün filan değilse konuşmak çok acayip değil, öbür türlü neredeyse bütün mesajları spoiler içine lazım ki o zaman da esprisi kalmıyor pek. diziyi tartışma üzerine nihayetinde başlık.

ben şahsen birebir takip etmiyorsam bir diziyi çıktığı günlerde, o dizinin başlığına hiç girmiyorum. aksi takdirde aradan spoiler yemek garanti. sanırım herkes farkındadır artık bunun.

ha standart olarak spoiler ile konuşulacaksa üşenmem ama üşenen o kadar çok insan var ki, 2-3 kişi yazdı mı bitiyor olay zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bazı salak arkadaşlar var tepkilerini salaklıkla dile geitrmişler. renklerini belli etmişler. memnun değilsen şikayet edersin alan yetkilisinise, o da gerekeni yapar. aradan 2 gün geçmiş, ucu açık 2 kelimelik mesaj atılmış, gelip malmısın demeniz komik.

karşımdakini insandan sayıp hakaret etmeyide beceremiyorum. lütfen haddinizi bilin.

buda böyle bi anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...