Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doktorların sitesinde fişleme deşifre ediliyor

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Başka bir şey ararken şu linkte ilginç bilgiler buldum. Anlaşılan o ki GENÇ KLİNİSYENLER KLÜBÜ diye osuruktan bir öğrenci klübü varmış tıp fakültesinde ve bunlar Tıp Fakültesi öğrencilerini tek tek fişliyorlarmış. Zamanı olan linkte sunulan belgeleri incelesin. Ben hala bakıyorum. Memleketin bu günlere nasıl geldiğinin ibretlik hikayesi. Bundan 20-25 sene önce fakültelerde sessiz sessiz en izbe yerlerde toplanan, yeraltında buluşan badem bıyıklı, türbanlı <<öğrenci arkadaşlarımıza>> sahip çıkan, sempati duyan arkadaşlarımın kulakları çınlasın. Aha işte onlar fişledi bütün ülkeyi tek tek. Mutlu olsun sözüm ona <>, <>...

http://www.stetuskop.com/showthread.php?t=4964
Sosyal ağlarda paylaş

cemaatçi kardeşlerimiz son dönemlerde tıp'a fena şekilde sarmış şekilde ya, çok fazla başıörtülü, muhafazakar vs. var. Benim birebir duyduğum bir olay da cemaatin TUS dershanelerine giden kendi adamlarından para almayıp karşılığında diğer öğrencileri fişlettiği. adamlar neredeyse alenen yapıyorlar artık ama bu ülkede olay olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ayılar cömaat yazmış cemaat yerine.

işte onların polis olanı sahte tutanak tutup delil dosyasına işliyor.

http://gundem.milliyet.com.tr/-hacapit-tutanakta-hoca-tipli-oldu/gundem/gundemdetay/30.04.2012/1534291/default.htm

said:
Polis, Haberal’ın evinde bulduğu “Üniversitedeki Haçapitliler” başlıklı dokümanı, tutanağa “Üniversitedeki hoca tipliler” diye geçirdi. Oysa Haçapit, Haberal’ın doğduğu Rize’nin Pazar ilçesine bağlı Subaşı köyünün eski adı
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne biçim kurumsallaşmışlar lan öyle. madem böyle bir şey yapıyorsun bari kaydını kuydunu elektronik ortamda tutma. fişlemenin her türlüsü insanlık suçu bence.

bir de o forum başlığı 2011'de açılmış. o zamandan bu yana biz bile ilk kez duyduysak bunu üstünü kapatmışlar demek ki.

zamanında tsk'nın fişlemelerinden şikayet edenler aynısını yapıyor şimdi. ne güzel dünya.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

basortulu, badembiyikli, cemaatci, zartci, zurtlu diye yillardir fislediginiz adamlarin ayni seyleri yapmis olmasinin neyine sasiriyosunuz?

fişlediğiniz derken? pati'de fişleyici mi varmış? fişleyenleri kastediyorsan eğer fişlemişler de ne olmuş? demek ki fişleyememişler. her yer de başörtülü, badembıyıklı, cemaatçi, zartçı, zurtlu baş köşeleri tuttuğuna göre...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...