Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Abi benim gidi otomatik ödemeye alın WoW'u işte, ayda 30 40 lira koymuyor zaten. Girip arena, rbg, lfr falan yapıp çıkıyorum. 2 rep kasıyorum, mount farmlıyorum falan inanılmaz keyifli oluyor.

Şimdi şu dinozor adasındaki 9999 kemik toplama achievementine taktım kafayı, 1k falan oldu zaten, şubat gelmeden bitirmeye çalışıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2 rep kasıyorum, mount farmlıyorum falan inanılmaz keyifli oluyor.

Şimdi şu dinozor adasındaki 9999 kemik toplama achievementine taktım kafayı, 1k falan oldu zaten, şubat gelmeden bitirmeye çalışıcam.

abi hiç aynı kafada olduğumuzu sanmıyorum :P benim olayım 5 man instance lar filan. geri kalanlar hiç zevk vermiyodu bana.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Abi benim gidi otomatik ödemeye alın WoW'u işte, ayda 30 40 lira koymuyor zaten. Girip arena, rbg, lfr falan yapıp çıkıyorum. 2 rep kasıyorum, mount farmlıyorum falan inanılmaz keyifli oluyor.

ben ToT'taki dinoyu kestim primal egg çıktı ondan da raptor aldım. 9999 kemik toplayınca veriyo mu bişi bende toplayayım aynı mantıkla yaşıyorum Wow'da :). Arena yapmıyorum bitek.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

deadwoll said:

Abi benim gidi otomatik ödemeye alın WoW'u işte, ayda 30 40 lira koymuyor zaten

Abi bide şunu yazmadan geçemiycem. sene 2014 hala wow a paramı ödüyorsunuz?

şaka bir yana aylardır wow u oynuyor olmamın tek sebebi var oda oyuna para ödemiyor olmam.

Ya 20k golda 2 aylık pre-paid vs. satıyorlar da güvenemiyorum. Bir de 20k'yı biriktirecek kadar oynamıyorum oyunu, o da var.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

deadwoll said:

ben ToT'taki dinoyu kestim primal egg çıktı ondan da raptor aldım. 9999 kemik toplayınca veriyo mu bişi bende toplayayım aynı mantıkla yaşıyorum Wow'da :). Arena yapmıyorum bitek.

O da bone-white mı ne raptor veriyor. Achievement'i falan var. 1k bone'a pet falan var bi de.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

deadwoll said:

Abi benim gidi otomatik ödemeye alın WoW'u işte, ayda 30 40 lira koymuyor zaten

Abi bide şunu yazmadan geçemiycem. sene 2014 hala wow a paramı ödüyorsunuz?

şaka bir yana aylardır wow u oynuyor olmamın tek sebebi var oda oyuna para ödemiyor olmam.

çinlilerle yapılan raflar 2-3 güne siliniyordu. yeni birşey mi çıktı?
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Aynı mantığı bende uygulamaya başladım. Geçen sene accountu satmıştım. Gw2 filan oynadım ama yok ya böyle günde 1 saat filan bile olsa gireyim ama yapacak bi ton şey olsun diyemiyorsun diğer mmolarda. Kasım başında aldım tekrar, verdim otomatiğe. Şimdi ara ara girip pvp yapıyorum, rep kasıyorum filan olmadı zaten rp serverındayım rp yapıyorum guildle geçiyor zaman (:P). O kadar Gw2 oynamama rağmen piyasada wow dışında mmorpg hissini veren yok başka oyun ya... :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...