Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

islamda kadın nasıl dövülür

fenn

Öne çıkan mesajlar

copry said:

Piramit olmasin

Vingthor said:
copry said:
Vingthor said:
copry said:
Dworgian said:
Forumda [sarcasm] [/sarcasm] secenegi de olsa iyi olacak sanirsam
Bu yapilirsa iq test yapamayiz
iq'dan önce penis testi yapılmalı. yoksa atılmalısınız şu forumdan. inatla söylüyorum. atın bütün garıları diye ama ...
Penis gormek icin bahaneler , bahaneler.
herkes sen mi canım rıskını forumda arasın? bu kadar penisin içinde 3 tane penissiz varsa o üç penissiz ne istiyo onu düşünmek lazım. dicem sen buldun forumdan penisini zaten.
Sen de bulsan da rahatlasan keske

VOOOAAAAAV MANYAK LAFLAR. işin korkunç tarafı ne biliyo musun? sen laf sokmaya çalışıyosun. ben sokmuyorum laf. benim söylediklerim gerçek. adam bulana kadar anladık dedik peniscrave ile gelmiş.

349534895 adamın olduğu bir forumda dikkat çeken tek hatun sen kaldıysan bir sebebi olmalı. hani aradığın peniside buldun. e artık git niye burdasın ki hala?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bu arada coprynin vingbroya arka arkaya falcon punchlar yerleştirmesi hepimiz kadar beni de derinden üzüyor =/

ving seviyesinde cevap veremememin tek sebebi yılın 11 ayı banlı kalıyor olmam.

yoksa burda pisleşseydim copry mopry kalmazdı. dilimin kemiği yok çünkü. ilk kez banlanmayacak şekilde cevap yazıyorum.

gaza getirme aradığın penis ben olurum
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Kadına şiddet insanlık tarihinde bir realite,önüne %100 geçebilecek 1 tane sistem/din/ırk/siyaset akımı söyleyebilecek varmı? Dönelim 600 lü yılların arap yarımadasına,genelde de dünyaya,kadın bir köle olarak alınıp satılabilen bir meta mıydı? Evet
Kadınlara şiddet öyle vahşi noktalara varıyorduki,canlı canlı toprağa gömüyorlardı utanç sayıldıkları için kız çocuklarını...

Dönelim milenyumun barış,kardeşlik zamanına,avrupa,amerika dahil teknolojik olarak gelişmiş toplumlar dahi,elektronik kelepçelerle çözüm bulamamışken kadına şiddete,islam eşlerinizi hAfifçe dövün inceliğinden sizin çıkardığınız kadına şiddete hayır söylemini anlamakda zorluk çekiyorum.

belkide evet bu hiç bitmeyecek. fakat sen 1500 yıl önceki ile şimdiyi karşılaştırırsan o iyi bir karşılaştırma olmaz.

ya da kgb ajanlarından bahsediyorsun bahsediyorsun. Okumuş orospu, hayata dair bir kırık iğnesi olmayan bir herhangi kadından çok daha değerlidir... haa erkeklerde çok kullanılırdı.

Son olarak yazdıklarına çok inanıyorsun,öylede olmalı tabiki. Ama buradan bakınca komik duruyor. ne bileyim einstein duruyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

copry said:

Piramit olmasin

Vingthor said:
copry said:
Vingthor said:
copry said:
Dworgian said:
Forumda [sarcasm] [/sarcasm] secenegi de olsa iyi olacak sanirsam
Bu yapilirsa iq test yapamayiz
iq'dan önce penis testi yapılmalı. yoksa atılmalısınız şu forumdan. inatla söylüyorum. atın bütün garıları diye ama ...
Penis gormek icin bahaneler , bahaneler.
herkes sen mi canım rıskını forumda arasın? bu kadar penisin içinde 3 tane penissiz varsa o üç penissiz ne istiyo onu düşünmek lazım. dicem sen buldun forumdan penisini zaten.
Sen de bulsan da rahatlasan keske

VOOOAAAAAV MANYAK LAFLAR. işin korkunç tarafı ne biliyo musun? sen laf sokmaya çalışıyosun. ben sokmuyorum laf. benim söylediklerim gerçek. adam bulana kadar anladık dedik peniscrave ile gelmiş.

349534895 adamın olduğu bir forumda dikkat çeken tek hatun sen kaldıysan bir sebebi olmalı. hani aradığın peniside buldun. e artık git niye burdasın ki hala?

burdaysam hala demekki argumanın yanlış , ama bunu anlıycak kapasitede olmadığını zaten biliyoruz.

ben de laf sokmaya çalışmıyorum kadınlardan bu kadar nefret eden ve her fırsatta bunu belirten bir insan ya gaydir ya asexuel . ikisine de saygım var ama kuşum aydın karakterinde mahalle karısı seviseyinde bir insana cinsel tercihi ne olursa olsun saygım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

copry'nin iç dünyası

hmmm ıhıhıh ya gey ya aseksüel diyim çünkü demin penis esprisi yaptım hemen prim geldi bana hmmm burdan yürür müyüm. herif kim aslında bilmiyorum ama gey diye diye kazanırım sanırım argümanı hmmm ehehe ne tatlı kızım yaaa ihihih türk kızıyım kadınım ben ihihhi peniste buldum ooooh ihihihi çünkü iki kere geyli diyince şeyoldu demin burdan kesin yürürüm yiiii ihihihihi hihihi

Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

türk kızından diyelim ok.
nefret ediyorum ben. çoğu insan böyle yolda yürürken bir anda bağırarak telefonda konuşan kızın ağzının orta yerine vurmak istiyor. ama ileride ihtiyacımız olur işimiz düşer diye nefretini içine saklıyor.

hahaha. Türk kızlarının genelinin yabancı kızlara göre sinir bozucu olduğu doğru. Ama bunu böyle yapan da Türk erkekleri yine. Bizdeki kadar aç adam olduğu ve nefes alsın yeter dediği sürece bu böyle devam eder valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

copry'nin iç dünyası

hmmm ıhıhıh ya gey ya aseksüel diyim çünkü demin penis esprisi yaptım hemen prim geldi bana hmmm burdan yürür müyüm. herif kim aslında bilmiyorum ama gey diye diye kazanırım sanırım argümanı hmmm ehehe ne tatlı kızım yaaa ihihih türk kızıyım kadınım ben ihihhi peniste buldum ooooh ihihihi çünkü iki kere geyli diyince şeyoldu demin burdan kesin yürürüm yiiii ihihihihi hihihi

Hangi lise arkadasim? Rehberlik hocanla konusalim da bi ayar ceksin sana
Sosyal ağlarda paylaş

koprinin iç dünyası v2

'dur geyden devam edemiyorum ERGEN DİYİM ERGEN HAH ERGEN DİYİM forumdan penis bulduğum gerçeğini ve hakkaten burda napıyorum lan gerçeğini değiştirmiyor ama dur dur ergen diyim liseli diyim ihihihihihih ulan KOPRİ ne akıllı karısııın dişçi olmamdan belliydi zaten'

Sosyal ağlarda paylaş

abi kadınla nie tartışmaya giriosun
hepimiz burda senin doğuştan haklı olduğunu biliorz zaten ving.

valla bu kadar yuku adamın sırtına yuklersen
gereksiz masraf + kredi kartı borcu çük kadar maaş bide çocuk
bunların üstüne bide dırdır edersen
yersin kardeşim dayağı!

yani bunu için kadın olmana gerek yok adam olsanda yersin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...