Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

islamda kadın nasıl dövülür

fenn

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

coco said:

ŞAKA MI BU?

DEĞİL.

Bi erkeğin kadınını dövme gerekliliğini bi kenara bırakıyorum BIRAK KENARDA KALSIN LÜTFEN (şimdilik) SONSUZA DEK!!!!, şu vidyo sayesinde pek çok kadının hayatı kurtulur sakat kalmazlar. Helal sakallı kardeşime. İMAM'IN AÇIKLAMASIYLA EŞ DEĞER BULUP KABUL EDİYORUM, İLGİLİ COĞRAFYALAR İÇİN FAYDALI OLABİLİR!

Bide kadın dediğin kedi gibi bi yaratık (very big cat). Uslu durması, gözünün dışarda olmamasını sağlamak için arada sırada pataklamak gerekiyor. Şimdi sen de hoşlanıyorsundur boşuna itiraz etme ;):X ;):X SEVGİ DOLU Bİ ŞAPLAKTAN ÖTEYE GİDERSE PİS TIRMALARIM, İZ BIRAKIRIM HATTA GÖZÜNÜ BİLE ALIRIM

not et bunları..
diğerleriniz de etsin.
şu başlıkta demografik yapıyla eşleştirilmeyen her yorumu da art niyetli bulacağım gibi sahibine de acırım.

cıks cıks cıks
Sosyal ağlarda paylaş

coco said:

SEVGİ DOLU Bİ ŞAPLAKTAN ÖTEYE GİDERSE PİS TIRMALARIM, İZ BIRAKIRIM HATTA GÖZÜNÜ BİLE ALIRIM
not et bunları..
diğerleriniz de etsin.
şu başlıkta demografik yapıyla eşleştirilmeyen her yorumu da art niyetli bulacağım gibi sahibine de acırım.

cıks cıks cıks

Belli ki şimdiye kadar erkeklerinden hiç biri seni olması gerektiği gibi dövmemiş, yerini öğrenmemişsin. Hep bu batının ahlaksızlığı yüzünden kadınlar kendilerini erkekleriyle eşit sanıp sosyal hayatta yer almaya çalışıyorlar.

Şimdi lütfen mutfağa gidip erkeğine bi sandiviç hazırla, ciddi konular hakkında internette tartışmayı da ona bırak.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

coco said:

ŞAKA MI BU?

DEĞİL.

Bi erkeğin kadınını dövme gerekliliğini bi kenara bırakıyorum (şimdilik), şu vidyo sayesinde pek çok kadının hayatı kurtulur sakat kalmazlar. Helal sakallı kardeşime.

Bide kadın dediğin kedi gibi bi yaratık (very big cat). Uslu durması, gözünün dışarda olmamasını sağlamak için arada sırada pataklamak gerekiyor. Şimdi sen de hoşlanıyorsundur boşuna itiraz etme ;) ;)

sen ne saçmalıyon ya, tamam çok erkeksin tam bir erkegsin, ezik, zavallı cinsiyetçiliğini al ve git, al da git

yani erkeklik ispat edicem diye cinsiyetçiliği köklemeyin, bi öm atın "erkeklik ödülü" yollayalım size

onu geçtim kendini değerli hissetmek için bir kadına vurabildiğini bile zannetmiyorum senin, ama özlemiyle yanıyorsun orası belli asdaffsd

EK: bir de beyler çok gülüp eğlenmeyin şu konuda rica ediyorum, böyle şeylere meşruiyet sağlıyor toplumun genelinde bunlar, sonra tehlikeye giren yine sizin kadın akrabalarınız,(bakın geri bir önerme olduğu halde "ana bacı" kartına oynuyorum, esasen kadın bir birey birinin anası bacısı falan değil birey yani)

2 hafta önceki haberi hatırlayayım "kolları dirseğine kadar açıktı, eşi dövüp kara çarşafa kapamış olsa evini basıp ırzına geçmezdim" hakim: "mağdurun psikolojik durumunun anlaşılması için 2 yıl beklenmesine, bu arada sanığın tutuksuz yargılanması.." medya "zaten iffetsiz gibin bi şeymiş kadın ehe mehe, fotoları bi tık ötede"
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...