Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sporyap.net

Cute

Öne çıkan mesajlar

ve http://sporyap.net YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Türkiye’nin Spor Haritası, uzun süreli bir çalışmanın ardından yayın hayatına başladı.

Konularında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile internet dünyasına giren sporyap.net, sporun tüm paydaşlarını tek bir portalda buluşturmayı amaçlamaktadır.

Türk sporundaki iletişimsizlikten yola çıkarak kurulan sporyap.net, spor tesislerinden spor mağazalarına, spor kulüplerine, hobi sporcularından antrenörlere,
spor hekimlerine kadar herkesi tek bir çatı altında birleştirme amacıyla kurulmuştur.

Türkiye’de gereken değeri bulamayan amatör sporlara büyük önem veren internet sitesinde, herkes ücretsiz üye olarak kendisini ve kurumunu tanıtabiliyor.

Türkiye’nin en kapsamlı spor mecrası sporyap.net, skor tabelasının üzerinde yazan rakama değil,
arkasında bıraktığı ‘deneyimlere’ odaklanarak yol gösterici olmayı hedeflemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
sporyap.net'i google'da ararken bu forumdaki eleştirileri gördüm. Bence fazlasıyla acımasız olmuş. Siteyi detaylı şekilde inceledim. Hiçbir hizmetlerinden para almıyorlar. Dikkat ederseniz sitelerinde garip garip reklamlar (saç ekimi, cinsel ilaçlar) da yok. Evet görsel ve içerik olarak hataları olabilir ama daha yeni yayın hayatlarına başladılar. Üstelik spor yapmak istediğim yerleri de arama motorları sayesinde buldum. Sizden gelenler bölümüne şehrim Rize'nin haberlerini de basit bir şekilde girdim. Bence tek görüşte eleştirmek yerine bir siteyle ilgili yorum yapmadan önce tüm fonksiyonlarını denemek gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fuat53 said:

sporyap.net'i google'da ararken bu forumdaki eleştirileri gördüm. Bence fazlasıyla acımasız olmuş. Siteyi detaylı şekilde inceledim. Hiçbir hizmetlerinden para almıyorlar. Dikkat ederseniz sitelerinde garip garip reklamlar (saç ekimi, cinsel ilaçlar) da yok. Evet görsel ve içerik olarak hataları olabilir ama daha yeni yayın hayatlarına başladılar. Üstelik spor yapmak istediğim yerleri de arama motorları sayesinde buldum. Sizden gelenler bölümüne şehrim Rize'nin haberlerini de basit bir şekilde girdim. Bence tek görüşte eleştirmek yerine bir siteyle ilgili yorum yapmadan önce tüm fonksiyonlarını denemek gerekiyor.

http://2.bp.blogspot.com/_CK1LAdpUE2s/SO5pBz8ewWI/AAAAAAAABW0/HR69mgVNxjs/s400/tvkra6.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...