Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babamın oğlu degilsin tabi masraf alacağım.

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Yapı kredi genel müdürü Faik acikalin.

said:
Tüketici babamın oğlu değil, masraf alacağım

BANKALARIN verdikleri hizmetlerin gereği ücret ve komisyon almaya devam edeceğinin altını çizen Faik Açıkalın, “Siz benim babamın oğlu olmadığınıza göre masrafımı alacağım” dedi. Açıkalın, “Devlet yıllarca, bankacılığı yüksek faize alıştırmıştı. Son 10 yıldır durum değişti. Dolayısıyla bankalar bazı hizmetlerinden ücret ve komisyon almaya başladılar. Devlet belirli bir zaman sonra tüm maliyetleri hizmetlere yansıtacaksınız derse bu durumda birçok bankacılık işlemi ücretli hale gelebilir. Avrupa’nın birçok ülkesinde bankada sadece hesap tutmanın bile bir ücreti var. Ücret ve komisyonlarda en önemli konu açıklık, şeffaflık ve kabul edilebilirliktirî dedi.

Bankamatikten para çekmeye de komisyon düşünüyorlarmış. Gözleri doymuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

çıkar bi banka, biz almıyoruz panpalar der
tokadı yer sonra.
ypk koçun neticede
koçun hiç bi şirketinde müşteri memnuniyeti yokki lol.

benden eft ucretı almıolar mesela,kart ücretinide iade aldım. Aramız iyi bu aralar, ama geçiveririm yani başka bankaya, alışmam max 5 gün alır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bedava olacak tabi ki.

Özellikle maaşımın yattığı bankadan her işlemi bedava yapabilmeliyim. Adamlar maaşım yattığı anda paramı işletiyor zaten karını da kendi cebine atıyor ben parayı çekene kadar. içerideki her kuruş paramı işleterek kazandığını bana verirse, bütün işlemlerim için para öderim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden bu adam bu açıklamayı nasıl yapmış ya?

O hesaplara yatırılan para senin bankanın kasasında gözükmüyor mu? Kullanmıyor musun sen o parayı zaten ? lol, asıl sen bana para vericeksin :D

Bir de demişki yok hesap açtırmak için bile para veriyormuş avrupalılar. Sanki sen almıyorsun, yasal olmadığı halde senelik veya 6 aylık, 20-30 ne varsa kırpmıyor musun basit vadesiz hesaplardan bile ?

En iyisi cidden şöyle ufak bir kasa alıcaksın, hem her akşam paranı gördükçe motivasyonunda artar.
Sosyal ağlarda paylaş

Nedense ben pek masraflı bir olay olarak görmüyorum banka işlemlerini.
Kaldı ki otomatik fatura ödemelerim için (büyük rahatlık lan)
Ücret felan talep etmiyorlar hatta hesap işletim ücreti bil almıyorlar.

Herşeyi internet üzerinden yapabiliyorum hele artık herşeyi cepten yapıyorum.

Düzenli bir şekilde kredi borçlarınızı kredi kartınızı ödediğiniz sürece Bankalara acaip para kazandırmıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...