Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

baba ölmüş

Llama

Öne çıkan mesajlar

Abi bu adamlar oy kullanıyor işte Türkiyede sonra ülke niye böyle. Yaşayan adamı 2 dk de öldürdüler. Hala rahmet ananlar var.

Araştırmak yok, sağa sola bakmak yok. Birinden bişey duydular hemen allah rahmet eylesin.

Olm sizin beyinlerinizi allah rahmet eylesin. Ölmüş haberiniz yok.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Hastaneye gidip doktordan teyitmi alıyım? Milliyet-hürriyet zart zurt öldü diye haber geçmiş.Millette rahmet eylemiş ne celallendin lan zibidi

Memorial da yatıyor kendisi yoğun bakımda. Birisi söyledi bugun Müslüm Gürses ölmüş diye direk aradım hatta. Araştırdım yani. Milliyet Hurriyet ananız öldü dese kadına bakmadan mezarını kazdırcanız. Uzaktan cahil gibide durmuyosunuz halbuki.

Hyr onu geçtim konuya 50 kişi ölmemiş lan adam yazmış. Israrla öldü diye üzülüyorsunuz. Konudaki verilen linke tıklasanız onlar bile yanlış haber diye değiştirmiş bi siz anlayamadınız.

YANİ KISACA: ADAM ÖLMEMİŞ!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Maddeliyim.

1-Ben sen ne bok yedin diye sormadım.Ben napıyım dedim.

2-Müslüm Gürses in ölüp ölmediğini teyit etmek için araştırıcak kadar işsiz değilim malesef.

3-Üstteki mesajıda quotelama buarada ferrarisini satan bilge.

ek 4. madde-Kıro mıro yazıp editleme öle.Delikanlı çocuk ol.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Maddeliyim.

2-Müslüm Gürses in ölüp ölmediğini teyit etmek için araştırıcak kadar işsiz değilim malesef.

Madde mi kullandın lan yoksa maddeleyecek miydin. Hayır da madde kullandığın çok belli zaten.

Delikanlılık görmek istiyorsan yakından da gösterebilirim.
Dipnot: KRO
Sosyal ağlarda paylaş

Evet kes sesini ve hepimize ekran karti al.

Edit araya seq girmis. Espirim surdurulebilirligini yitirdi.
Seq trollemiyorsan uslubun cok kroca bu arada. Paticik zenginisin sen diger hanzo parali adamlar gibi olma biraz daha klas ol artik. Atarlanma oyle herseye gaza basma hemen. Ferrari degil forum bu. Epi topu 50 begiriz surda
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

_Rave said:

Maddeliyim.

Madde mi kullandın lan yoksa maddeleyecek miydin. Hayır da madde kullandığın çok belli zaten.

Delikanlılık görmek istiyorsan yakından da gösterebilirim.
Dipnot: KRO

Xunna gösterdiğin delikanlılıktansa veriyorum hesap no.mu kanka
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Evet kes sesini ve hepimize ekran karti al.

Edit araya seq girmis. Espirim surdurulebilirligini yitirdi.
Seq trollemiyorsan uslubun cok kroca bu arada. Paticik zenginisin sen diger hanzo parali adamlar gibi olma biraz daha klas ol artik. Atarlanma oyle herseye gaza basma hemen. Ferrari degil forum bu. Epi topu 50 begiriz surda

Oha lan uno bile 74 HP idi yuh size :) Trolleyip trollemediğimi ayırd edemiyorsan edit girip açıklama yapma bence ya öyleyse böyleyse diye :)

_Rave said:

Xunna gösterdiğin delikanlılıktansa veriyorum hesap no.mu kanka

Sen de mi karım olmak istiyorsun. Baştan söyleseydin keşke bebeğim. Narince yaklaşırdım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...