Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Yer yarılsa da içine girsem" dediğiniz rezil anılarınız

MadOrca

Öne çıkan mesajlar

askerde ustalığın ilk gününde öğlen içtimasına telefon yüzünden geç kalmıştım. içtima alanına gittiğimde yüzbaşı binbaşı bi dolu rütbeli beni bekliyordu. heyecandan elim selam verir pozisyonda kafamda, yan yan, zıplaya zıplaya esas duruşta sırama koşmuştum o rütbelilerin arasından.

ceza olarak. bi gün boyunca yaklaşık 200 kişinin bulaşıklarını yıkamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün ofiste saçma sapan bişiler oldu, patron da geyiğine s..cem artık yakıcam lan ofisi dedi eline aldı kolonyayı döktü yerlere bizde izliyoruz napıyo lamer diye. zippoyu çakıp fırlattı ileri doğru kolonya tutuşmuş benim masama yakın yerler ben görmedim yayılmış vaziyette olduğumdan. baktım bu depar atmaya başladı öteden kolonyada kayıp bi uçtu taklalar atarak yere bi yapıştı saliseler içerisinde oldu ben doğrulana kadar :D yanan yerin ortasında kalmış zippo patlamasın diye ona koşmuş hesapta ben karnıma ağrılar girerek gülerken bir yandan yanan kolonyayı söndürdük iki arkadaş :D biride herif yanmasın diye kenara çekti patronu falan espri yapıcam diye rezil olmak böyle bişidir herhalde ofis yanmıyo olsa ölebilirdim herhalde gülmekten :D
Sosyal ağlarda paylaş

lisede 19 mayıs gösteri çalışmalarını yaptığımız döküntü stadyumdayken, hoca beni yanına çağırmıştı. ben hocanın yanına dikkatli bir şekilde giderken, hoca oradan koşsana lan diye bağırmıştı. bende koştum ve 3-4 cmlık oturmak için yapılan çatlak patlak beton plaklardan birine basmam sonucu, plak parçalanmıştı ordan içeri girmiştim. benim karnıma 10 cmlik paslı demir girecekken ve 5 metre boşluğa düşmeme ramak, o sırada 150 kişi bana gülüyordu. yani yer yarıldı da içine girdim literally
Sosyal ağlarda paylaş

lisede nöbetçiyken boş olması gereken sınıfımıza kapıyı tekmeleyerek girmiştim. kapı hızlı bir şekilde açılıp duvara bam diye çarptı, içerde 25 öğrenci+1 öğretmen meraklı gözlerle bana doğru bakıyordu.

bizim sınıf beden eğitimi dersi için salona gidince perdeleri temizlikten geri gelmeyen komşu sınıf misafirliğe gelmiş =/
Sosyal ağlarda paylaş

otobüste oturuyordum. yanlarım filan hep doluydu. ilk bi teyze girdi ilerideydi. ne olduysa artık kalabalıktan mı desem teyzenin uzakta olmasından mı desem kalkamadım ayağa. daha sonra elinde bebekle beraber başka bi yaşlı teyze geldi. o zaman daha da bi kötü oldum. herkes bana bakıyor filan. hala kalkmıyorum ama öle de bi acaiplik vardı üzerimde...
daha sonra ilk teyze geldi dibime kalk lan it dedi (demedi tabi ama ben öyle algıladım)
kalktım kurtuldum...
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

lisede 19 mayıs gösteri çalışmalarını yaptığımız döküntü stadyumdayken, hoca beni yanına çağırmıştı. ben hocanın yanına dikkatli bir şekilde giderken, hoca oradan koşsana lan diye bağırmıştı. bende koştum ve 3-4 cmlık oturmak için yapılan çatlak patlak beton plaklardan birine basmam sonucu, plak parçalanmıştı ordan içeri girmiştim. benim karnıma 10 cmlik paslı demir girecekken ve 5 metre boşluğa düşmeme ramak, o sırada 150 kişi bana gülüyordu. yani yer yarıldı da içine girdim literally

adam olayı her anlamıyla yaşamış tebrikler..
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

bi arkadaşım ailesi evde yokken salonda 31 cekiyo, moda girmek icin soyunmuş tamamen, o anda annesi eve misafirleri ile giriyo, cocuk kendini salona kilitliyor, sonra giyecek bir şey yok sezar gibi perdeleri sarınıp salondan cıkıyor lşsdhşsdkfh

bir arkadaşım ekolü.

tişikkirlir nitilla
Sosyal ağlarda paylaş

koca direktörlüğün yemekhanesin de yemeğimi bitirdikten sonra tabldotları (yada herneyse) koyduğumuz zamazingoya(raflı bişeydi) tabldotu tam oturtamam ve onca gürültüyle yere düşüp sirtaki oynayanların bile beceremeyeceği ustalıkla baya bi tabağın kırılması..o an kovarlar beni işten demiştim..
Sosyal ağlarda paylaş

lisedeyken bir pazar günü babamın ofisine gitmiştik kız arkadaşımla ders çalışmak için. acıktık kombo menü söyledik pizzacıdan. yedik pizzayı, içtik kolayı. sonra tabi yemeğin verdiği rehavetle ben kız arkadaşımı biraz öpeyim dedim. tam öpmek için yanaşırken kolanın da etkisiyle ğröeah diye geğirdim suratına. taze yenmiş pizza kokusu çıktı ağzımdan kız çok kötü oldu. lavoboya gitti geldi. bir 15 dakika oturdu ders çalıştık sonra gitti. sonra gitti. bu da böyle bir anımdır. yer yarısa dediğim süreçte o 15 dakika sessizce oturduğumuz süreç idi. evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...