Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hardcore tsubasa

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

bi tane kalbi rahatsız velet vardı başka bi takımın kaptan, son 10dk girer 2 gol atıp çevirip maçı çıkardı yine, helal olsun lan sana derdim hep ona. hyuganın takım ve nankatsuya yetemiyodu ama olsun

dediğin kişi jun misugi kalp hastalığı var ileride iyileşiyor kalbi. İkizler hanaba takımındaydı eflatun renkli forma aynen. Wakabayaşi çok kul kaleci ya on numara adam : D toplamda 200 bölüm izleyip sonunda bitirdim : D

oyunda gizli kahramanlar var aslında, Hikaru matsuyama ve Shun nitta. Nitta olmasaydı tsubasa hyuganın gücüne asla yetişemeyecekti çunku nitta sayesinde tsubasa baya güç kazandı.Otomo takımında hyuga ile yaşamadığı bi fiziki üstünlüğü nitta ile yaşadı.

Birde fall of the troy koymuşlar arkaya ohş dadından yinmedi
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

Silphatos said:

bi tane kalbi rahatsız velet vardı başka bi takımın kaptan, son 10dk girer 2 gol atıp çevirip maçı çıkardı yine, helal olsun lan sana derdim hep ona. hyuganın takım ve nankatsuya yetemiyodu ama olsun

dediğin kişi jun misugi kalp hastalığı var ileride iyileşiyor kalbi. İkizler hanaba takımındaydı eflatun renkli forma aynen. Wakabayaşi çok kul kaleci ya on numara adam : D toplamda 200 bölüm izleyip sonunda bitirdim : D

oyunda gizli kahramanlar var aslında, Hikaru matsuyama ve Shun nitta. Nitta olmasaydı tsubasa hyuganın gücüne asla yetişemeyecekti çunku nitta sayesinde tsubasa baya güç kazandı.Otomo takımında hyuga ile yaşamadığı bi fiziki üstünlüğü nitta ile yaşadı.

Birde fall of the troy koymuşlar arkaya ohş dadından yinmedi

rıza baba adam tsubasa expert çıktı
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

adam topu çıkarıcam diye gerizekalıya bağladı, her yerini vurdu lan direklere

abi aslında tsubasa futbol altına yatırılmış neye mâl olursa olsun başarmalısın mantığının hakim olduğu çizgi film. Farkederseniz [farketmişsiniz] wakabayashi başarılı olmak için herşeyi yapıyor yapmaya calısıyor gerekirse sakatlanır ama arkadaşlarını [arkadaşlık dostluk oyun zamanı içinde rakip futbol bittiğinde ise yenilgiyi hazmedemeyip çirkeflik yapmak yerine güzel huyluluğu] çok güzel şekilde anlatılıyor.Futbol sadece bir amaç asıl çizginin vermek istediği şey kesinlikle bu. Çocuklara çok güzel örnek olabilecek derecede bi çizgi film.Başarının kolay olmadığını çok büyük fedakarlıklar yapılarak başarı elde edilebileceğini anlattı her daim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...