Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Coexist : RIFT oynuyoruz (19 Şubat 2013)

enurale

Öne çıkan mesajlar

ben oyunu ilk çıktığında oynadıydım pvp serverında. oyunun open world pvp'si birbirini rahatsız etmek üzerine, başka bi olayı yok sdfg. o yüzden hiç pvp serverına gitme community, kalabalık falan zaten zavielde hep. ha ayrıca istersen yine pvp flag açık oynarsın illa dürtülmek istiyorsan lel
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni Raidin ikinci bossunu, raidi haftasonuna bıraktığımız için world 26. sırada kestik, Avrupada 8., serverde ise 2. Ciddi denediğimiz ilk gün boss indi. Düsen iki drop da server first di.(Bekleme sebebimiz oyuna gec basladığımız için hit itemlerimizin yeterli olmaması idi.)20 man Progress de Regulos inmek üzere.

Oyuna bağlı değil, guilde bağlı bir kadro ile tüm oyunları birlikte oynuyoruz. Bu tarzda oyun oynamak isteyen kişiler için; başta 1 cleric ve olmak üzere 2 kişi eksiğimiz var, zira tüm oyuncularımız tüm raidlere gelemiyor. İlgilenenlere duyurulur.

Başvuru için sitemizi biliyorsunuz; www.guildcoexist.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Osuran_boğa said:

gelirdim de üyelerinizden biri tehdit etti aklımdan bile geçirmemeliymişim başvurmayı ehehe."gavur"larla takılırım ben sorun yok.
şaka bi yana zati balık filan avlıyorum öle pek bişi yaptığım yok 1 ayda 56lvl oldum :D

İlginç, kim, neden, ne dedi merak ettim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Bir şey soracağım. Ben pvp serverinde lvl 60 oldum ama şimdi pve serverine geçmek istiyorum. guardian tarafındayım. Sizin guilde katılabiliyor muyum?

ya konuyla ilgisi yok da 60 level haritalarında pvp durumu nasıl pvp serverlarında? pve'de iyice bayıldım da şu arena patchi gelene kadar bir deneyeyim diyorum.
aksiyon falan fazla oluyor mu pvp anlamında? yoksa sadece camperlar mı var?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...