Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Coexist : RIFT oynuyoruz (19 Şubat 2013)

enurale

Öne çıkan mesajlar

Başlıkta da belirttiğim gibi, guild olarak RIFT e başladık.

Araştırmalarımızdan sonra, oyunun son expansionundan sonraki halinin, PVE eksenli bir bir guild için oldukça zevkli ve dolu olduğunu gördük.

ICEWATCH - DEFIANT tarafındayız. "Guild Finder" (shift+G)da Coexist olarak bulabilirsiniz.

Başvurular her zaman olduğu gibi www.guildcoexist.com ana sayfasındaki başvurular kısmında RIFT başlığı altında kabul ediliyor.

Halihazırda raid kadromuzu hazırlıyoruz.

İlgilenenlere duyurulur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Selamlar,

12 mart Salı günü, ilk 10 man raid instance olan TotDQ raidini tek akşamda bitidik.

Artık yeterli sayıyı bulduğumuz her akşam GREAT HUNT RIFT raidleri yapıyoruz.

PVE content için RIFT oynama niyetinde olan arkadaşları bekleriz. RIFT için sitemizde, başvurular ana konusu altında, ayrı bir başvuru alanı mevcuttur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Üstteki mesajda da belirttiğim üzere, artık devamlı olarak raidlerimiz var.

Dün guild progress imiz adına 2 yeni boss daha kesildi.

Artık Crucia ve Regulos a doğru ilerleyeceğiz.

İyi, sosyal bir guild ortamı, bunun yanında, zevkli ve WoW dışında, farklı hikaye ve yapıda raid ortamı arayanları guildimize bekleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Selamlar,

Şu anda Regulos'dayız. Sıfırdan karakter açmamıza rağmen, toplam raid zamanımıza göre oyunun sayılı birkaç guildinin yaptığı progress i gerçekleştirdik. Daha iyi bir alternatif çıkana kadar, bundan önceki tüm mmo lardaki başarımızı sürdürme niyetindeyiz.

Gün boyu canlı bir TS miz, son derece geniş kapsam ve üye sayılı bir sitemiz var, her ay 30+ üyemizin katılımı ile gerçekleşen guild buluşmalarımız oluyor.

Aynı zamanda GW2 ve Neverwinter de oynuyoruz. Fifa 13 ve LoL ekiplerimiz de mevcut.

Wildstar'ı yakın takip altında tutuyoruz, zira gelecekteki oyunumuz bu olacak gibi görünüyor, halihazırda Wildstar forumumuz açık.

Başta RIFT olmak üzere, GW2 ya da Neverwinter ile de ilgilenenler sitemizden başvuru yapabilirler.(guildcoexist.com)

Bilgi: Guildimiz için başvuru alanı formaliteden ibaret değildir. Tüm guild üyelerimiz için bir tanışma ve gelecek için arşiv alanıdır. Tüm alanlar, düzgün bir dil ve yeterince açıklayıcı biçimde doldurulmadığı takdirde başvurular kabul edilmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Halihazırda Regulos (mevcut içerik için son boss) deniyoruz. (Oyundaki diğer tüm bossları tek akşamda indirebiliyoruz) Regu'yu 2-3 gün tam gün deneyebildik, sınavlar, capulculuk derken, ancak 50% ye geldi zaten, bundan sonrası tekrar.

Şu anda herşey güzel. Tahminen yaz düneminde azalma olacaktır diyoruz oynayan sayısında. (tabii yeni gelenlerle dengelenebilir de) Özellikle hardcore raiding için oynayacak durumda iseniz, bekleriz. (guildcoexist.com)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Xenocide said:

Size geleyim diyorum ben de baya casual oynuyorum. Zaviel'de guardian tarafındayım. PM falan kime atıyoruz?

ben de aynı durumdayım da başvurmaya korkuyorum. site olsun forum mesajları olsun çok ciddi duruyor. ama sığınacak başka liman da yok.
kaç gündür kararsızım valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla uzun zamandır başka bir guilddeyim, olmasam direk başvururdum. Ciddi görünmeleri oyun içindeki organizasyonlarda da ciddi olduklarını gösterir. Bence bu iyi birşey.

Ciddi derken tabiki herkes eğlenmek için orada, kimsenin eğlencesine de karışacaklarını sanmıyorum :)

Casual FTW!
Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

Xenocide said:

Size geleyim diyorum ben de baya casual oynuyorum. Zaviel'de guardian tarafındayım. PM falan kime atıyoruz?

ben de aynı durumdayım da başvurmaya korkuyorum. site olsun forum mesajları olsun çok ciddi duruyor. ama sığınacak başka liman da yok.
kaç gündür kararsızım valla.

ben girdim valla tıstıstıs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...