Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HDK'nın Karadeniz Turu

paparnoz

Öne çıkan mesajlar

Bunun başlığı açılmamış,

CNN Türk

Zaman

Özgür Gündem

Evrensel

Sinop'ta yaşanan olaylara alakalı;

Milliyet

Cumhuriyet

Bahçeli'nin açıklamaları;

Ntvmsnbc

Çok enteresan durumlar oluyor, İmralı süreci ile başlayan mevzu da bu Karadeniz gezisi de tuhaf bir noktaya temas ediyor. Nüfusu az olan Sinop'ta da böyle protestolar yaşandıysa, Samsun, Ordu, Trabzon gibi yerlerde neler olacağını merakla bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hdk ne bilmiyorum ama x bi kürt milliyetçisi oluşumsa çok yanlıs gelmişler ve başlarına ne geldiysede haketmişler kusura bakmasınlar bile bile lades.

50 yıldır karı yüzü görmemiş 100 adamın olduğu koğuşa çıplak girip sonra tecavüz ettiler diye ağlanmak gibi bişey olur eğer bize saldırdılar filan diye ağlarlarsa.

Yapılan yanlış ama o yanlışın yapılacağıda kesin.Orda öldürmedilerse ona bile şaşırırım ki az daha zorlarlarsa oda olur gramda üzülmezler.

Edit:Lol bdp imiş.Adamlar bariz canlarına susamış sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

şiddetin şiddet doğuracağını biliyorlar o yüzden şiddet uyguluyorlar zaten. karşı taraf yıllardır şiddet uyguluyor haliyle sonradan böyle barış için geldik diye kapıya dayandılar mı karadeniz halkından dayak yemezlerse bence daha tehlikeli bir durum ortaya çıkardı hani millet içine atmış başka bir yerde patlayacak falan derdim. bu gayet doğal bir tepki bence. daha düşünün doğu karadenize gelmediler iptal ettiler orda hemşerilerimden birisi gayet net vurabilirdi bu arkadaşları. iyi olmuş iptal ettikleri.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kabul edin yada etmeyin bu ülkede etnik bazı sorunlar var.kabul edin yada etmeyin bu insanlar bu ülkede yaşıyorlar.bu sinoplu haşin delikanlılar o kadar istiyorlarsa terörist avlamayı,buyursunlar sınıra;tutan yok ama gelip de meclise girmiş bir partiye saldırmaya kalkmasınlar

bu,demokrasiye ıvıra zıvıra çok ters düşüyor.ben de ccc ccc diye dolaşan ülkücülere kılım mesela gidip 2 tanesini dövsem doğru mu yapmış olacağım?

dediğim gibi o otel yakan aptallarla bu adamların hiçbir farkı yok hemen galeyana gelip saçma sapan işlere kalkışıyorlar.

böyle olaylar olduğu sürece ülkedeki sorunların çözülmesine imkan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

abi bir türlü anlamıyor şu mankafalar şiddetin şiddeti doğuracağını

otel yakanlarla ne farkı var şu heriflerin allah aşkına

galeyana gelip saçma sapan şeyler yapıyorlar bir de üstüne övünüyorlar "PKK yı karadenize sokmadık cehennem evet" diye

ülkenin bütünlüğünü boşver ülkenin insanının canına kasteden insanlar inan ki bunları hakediyor.
ülkemin askerinin öldürülmesini isteyen, destekleyen ve bu amaçla cahil insanları kullanan kişilerin zarar görmesi beni mutlu ediyor açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

MHP'den bir ekibin Diyarbakır ve çevresinde barış ziyaretleri yapması ne kadar yadırganıyorsa, bu insanların da buradaki yapmacık barışçıl hareketleri o kadar tepki görüyor. Ortak platform oluşturmak için herkesin geçmiş acılarını bir kenara bırakması lazım. Ama nedensiz yere işkence, nedensiz yere şehitler olduğunu hatırlayan herkes bir şekilde bu ortak barışın sağlanmasına küfür edecektir. ben çok zor görüyorum artık bu işi. Dayatma ve zorla padişah bu işi yapacak, ama iç savaşa kadar götürür bu işin uzantısı. Ki belki de asıl istenen budur, 20 sene önce kim derdi ki Apo yakalanacak hapse atılacak, sonra barışın mimarı olacak..
Sosyal ağlarda paylaş

otel yakanlar = katil
burdakiler = kızgın gençler daha kimseyi öldürmediler aynı değiller bence.

benim demek istediğim nedense taviz vermesi gereken sakin kalması gereken sinoplular oluyor. sakin olmasını bekliyorsan insanların önce onlara sakin olmaları için ne verilmiş onu söyle, barıştan mı bahsediyor bdp yoksa hala taş koymaya mı çalışıyor bık bık mı yapıyor? özür mü dilemiş? tece demekten mi vazgeçmiş ne olmuş? niye sakin olsun insanlar? başbakan geliyor diye çöpleri toplamayan eylemlerde devletin malını polislere karşı kullandırtan, terör örgütüyle yatan bir partinin mensupları ve buna karşı gösterilen tepkiyle, sivasta katlediler aydınları ve onların katillerini aynı kefeye koyman bence yanlış.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

Gizli said:

abi bir türlü anlamıyor şu mankafalar şiddetin şiddeti doğuracağını

otel yakanlarla ne farkı var şu heriflerin allah aşkına

galeyana gelip saçma sapan şeyler yapıyorlar bir de üstüne övünüyorlar "PKK yı karadenize sokmadık cehennem evet" diye

ülkenin bütünlüğünü boşver ülkenin insanının canına kasteden insanlar inan ki bunları hakediyor.
ülkemin askerinin öldürülmesini isteyen, destekleyen ve bu amaçla cahil insanları kullanan kişilerin zarar görmesi beni mutlu ediyor açıkçası.

abi dediğim gibi meclise girmiş bir partiden bahsediyoruz.bu adamların yaptıkları düşünce özgürlüğüne hakarettir

bu arada bdp yi desteklemiyorum yanlış anlamayın
Sosyal ağlarda paylaş

boşuna büyütülüyor. idris naim gidiyor ortalık karışıyor, kafeteryaya kaçıyor. hergün yollar kapatılıyor araçlar yakılıyor. molotoflar bombalar atılıyor.batı takımlarının taraftarları doğuya deplasmana gidemiyor, gece park halinde araçlar yakılıyor kimse laf etmiyor.

200 kişi bi araya gelip araba bina taşladı mı aboooov!!! pis faşikler!
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne zaman normal yollarla fikirlerimi aktarmaya çalışsam illa ki yanlış anlayan birileri oluyor ve ben 5 mesaj yazıyorsam bu 5 mesajda da aynı şeyleri yazıyorum,döngüye sokuyorsunuz adamı resmen

bakın isterlerse ülkedeki değil dünyadaki en leş adamlar olsunlar isterlerse bu dünyaya bir hamamböceği kadar katkıları olmasın ama bu adamlar %bilmemkaç oy alan ve meclise giren bir partiye mensuplar.propaganda yapmaları da doğal hakları chp nin bursa'da propaganda yapması kadar doğal bir şey

gelip de kendini bilmez milliyetçi diye geçinen kanı kaynayan 3-5 cinsıy bu adamları linç etmeye kalkışamaz.herkes istediğini yaparsa kaos olur dediğim gibi ben de çıkar 2-3 ülkücüyü döverim son nefeslerini ccc diye verirler

adamlar sinop'a molotof atmaya gitmiyorlar herhalde amaçları sadece konuşmak.beğenmiyorsan linç etmek yerine izlemezsin,kaale almazsın olur biter.linç edilmeye çalışılan grubun arasında bir elinde molotof bir elinde ak47 ile gezen birilerini görmedim,olsaydı bu olayları bu kadar kınamazdım zaten

dediğim gibi bu tipler terörist avlamak istiyorlarsa buyursunlar sınıra

demişsiniz ki bu olay mhp nin diyarbakıra gidip miting yapması kadar saçma ve mhp de diyarbakıra gitse bu tarz bir tepki alır.ee?bu da yanlış olurdu.ben tarafları doğru yada yanlış diye ayırmıyorum yapılan eylemi doğru yada yanlış olarak değerlendiriyorum.
mhp ye karşı böyle saçma sapan gösteriler yapılsa "pis kokon terörüz körtler yine pislök yapoyor" demeyecek miydiniz?aralarındaki fark ne şimdi?

dişe diş kana kan diyecek kadar geri insanlar mısınız yoksa?hammurabi bunu binlerce yıl önce uyguluyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Yapsınlar propaganda kimse bişey demiyor ki. Sadece onlar propaganda yaparken, halkta demokratik şekilde protesto ediyor. Barış ve Demokrasi ismini alıp Güneydoğu'da yaptıkları mitinglerin %99'unda bu tür görüntüleri ortaya çıkaran kişiler neden burada çıkan görüntülerden rahatsız olsun ki? Her mitinginde polisle çatışıp terör örgütü bayrağı açıyorlar, burda Türk bayrağını görünce neden böyle tepki gösteriyorlar ki? Kendilerini evlerinde bile hissetmiş olabilirler, her mitingleri olaylı, her mitingleri molotoflu..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...