Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

3 e kadar story yaptım level 38 oldum daha bitmedi ama 10. story missiondayım war with taken diye de bi quest var onda da mars a geçtim bıraktım görevler bitince devam edicem belki 40 olmazsam diye. light level yerlerde ama 180 yeni oldum. bakalım bakalım bi tane chestim var dead orbit te rank atlayınca verdi. vanguard da da rank atlıycam ordan da güzel bi legendary gelirse en azndan birkaç item için kasmam gerekmiycek. sonra alpha lupi chest i year 2 yaparım devamı gelir işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bayramda aldım ben de taken king'i, bizim grupta iyi haberler gelince. adamlar resmen iki ek pakettir yapmadıklarını tek pakette yapmışlar, tam bir onun bunun çocuğu yapımcılar.

http://cdn.vrworld.com/wp-content/uploads/2015/01/Destiny-Expansions.jpg

şu iki paketin bu kadar kötü olmasından sonra taken king gerçekten şaşırttı beni. sıfırdan karakter açtım, kullanıcı deneyimi inanılmaz artmış. oyunun en büyük eksiği buydu zaten, kim belirtip geliştirdiyse eline sağlık. çok mu zordu ulan bounty'i uzaktan complete ettirmek, sayısını arttırmak, quest tabi koyup kullanıcıyı yönlendirmek.

adamların rock solid oyunu var, story telling, karakterler (npc), kullanıcı deneyimi rezalet. zorunu becerip, bu kadar kolay şeyleri bu kadar zamandır yapmamış olmaları inanılmaz gerçekten. insan durup gaming endüstrisi nasıl çalışıyor lan acaba diye düşünüyor. hani bu kadar büyük bütçeli ve gelire sahip bir proje bu kadar temel şeyleri nasıl atlıyor anlayamıyorum ben. çük kadar projelerde, elin parmağını geçmeyen kadrolarla insanlar bunları atlamıyorum.

taken king'in 4 görevini falan yaptım, olması gereken noktaya çok yaklaşmış oyun. ne kadar basit cutlarla ne kadar güzel narration gelmiş oyuna, oyunu akvaryumun dışından izleme hissini yok etmişler. damdan düşer gibi düşmüyorsun. NPC'ler ilk defa karakter olmuş. kişilikleri gelmiş, humor gelmiş. sanırım destiny oynarken ilk defa güldüm taken king ile. hısslatmadı bile önceden ipneler. taken tasarımları, dreadnought, yeni classlar fln her şeyi çok beğendim.

40 dolar olmasına olan tepkimde önceki iki pakette resmen bizi "söğüşlemiş" olmaları. yoksa bu paket 40 dolar edermiş daha ne kadar contenti bitirmemiş olsam da. oyunu tekrar oynamaktan zevk alır hale geldim. hangi gerizekalı stash'e limit koymayı düşündüyse oyun yapılırken umarım bir daha kaldıramaz. pammuk gibi olmuş böyle gereksiz duvarlar ortadan kalkınca.

ha bir de pvp yaptım levellarken (questler ile) pvp deneyimi 10 kat fln daha iyi. hala saçma sapan ttk'ler mevcut (2 sn de öldüren hızlı silahlar, hani sg lara alıştıkta bari auto rifle 3 vuruşta öldürmesin) ama netcode düzelince benim için oynanır hale gelmiş durumda. artık keyifle girer pvp yaparım. önceden bounty veya silah questi için çekilen bir çileydi resmen. önündeki adamı vurman ve ölmemesi, 4 sn sonra senin bok çuvalı gibi yere düşmen falan.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

Ya olm çarşamba günü faiky de gizli görev varmış bitane black spindle exotic weapon düşüyormuş. Sadece bu daily den düşecekmiş böle bişe olursa söyleyin haber verin

biz aldık o black spindle'ı ama o sadece daily için değildir yav kontrol ettiniz mi görevin heroic modunu ?

spo

kristal çalıp kaçtığın görev lost in light olması lazım adı

Sosyal ağlarda paylaş

how to get it

How to Get the Black Spindle in Destiny
At the moment, the only way we can 100 percent confirm to unlock the Black Spindle is to load into the Daily Heroic Mission for September 23, 2015. You'll see the story mission, Lost to Light, which is the mission you want to be on. Get up to the point where you need to run away during the mission, then start placing Relics in the doors so you can open them. With the help of your fire team, use one Relic to open the first door and two Relics to open the second. Once that's done, it's time to take a detour.

Follow the same route as the Shadow Thief Strike featured in the House of Wolves expansion. This will have you arrive at Dusk Warren where you can teleport upward and prepare to fight Taken enemies as you make your way to the Strike path. You'll end up in the same place where you fought Taniks, but this time it's full of Taken enemies and Driviks, the Chosen. For the purpose of the mission, this is the final boss battle. Complete the mission successfully and you'll obtain the Black Spindle Exotic Sniper Rifle.

The big catch is that we don't know what the future holds. We discovered the weapon today, so it may not be available tomorrow. Obviously there's likely to be some way to obtain the weapon, but at this point we can't be 100 percent sure about that. We know it unlocks via the Daily Heroic Story, but we can't test if it will also unlock if you load Lost to Light with a Heroic modifier of 240 Light. Presumably you can, but unfortunately there's no way to properly test this at the moment.

Beyond the 310 Attack value, there's a bit more you should expect from the new weapon. It takes some inspiration from the Black Hammer and comes with the White Nail, Mulligan and Perfect Balance perks. Compared to the other weapons available in Destiny, this makes it one of the best Sniper Rifles for the time being.

daily heroic olarak spesifik o görevin gelmesi gerekiyormuş, daily olmadan düşmüyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...