Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path Of Exile (Hardcore)

Milamber

Öne çıkan mesajlar

Diğer konuda herkes genel konuşuyor tamamen hardcore'a özel bir başlık bence gerekiyor, hardcore da kullandığımız buildler, dikkat edilmesi gereken konular falan toplu bir yerde olursa iyi olur.

lvl42 maraduer var şuan. 1h ground slam build yapıyorum
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/106508

genel olarak damage partideyken çok iyi değil ama bossları tutmada başarılı buldum. blood magic ile canımız çok yanar diye düşünürken hiç inmez oldu ama olurda lag girer ve ben damage yapamazsam anında hüpletiyorlar. o yönden sakat.

önemli bosslardan önce farm yapıyorum şuana kadar bir sıkıntı olmadı. liferegen çok önemli olabildiğince resistte bulmaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ranger buildim de şöyle, lvl 64'de ölene kadar

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAbwB0QHcAecFLQ6tFCAUUhjbGbQb-iFgJT8l3ymlLOkyfjWGNZI26DpSOrNAoEOcR35KfU7IUEdYr1uvYEtlTWegbqp08XgNeu-E2Yd2m42dqp65okCkGacwqW6rxa-nr-u0GrXyuc2-ir6nwA_EosrTzqjSTdN-1e3dDd7G37_iy-pi73r0-Paj9776sfzF

90% tek başıma oynadım. sadece xp farm için ve bosslarda partye girdim.

ranger'ın damage'i yüksek oldugu için 1-2 damage node'u dışında full defans gitmeme rağmen en son yine baya sağlam vuruyordum.

lvl 70 üstü için crit chance'lı bölgelere ve biraz daha armor'a da yönelebilirsiniz.

ölümüm de party'nin lagından oldu malesef saçma sapan bir elite, flask bile basamadan gittim
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunun şu haliyle hayatta hardcore oynamam. party ile oynarken zaten sürekli sorun yaşıyorum ona alıştık ama bugün mesela solo act1 de portal açıp kasabaya döndüm, loading ekranında takıldı alttan mobların bana vurma sesi geliyor hala. sonra login ekranına attı tabi, girdiğimde gitmişti %7 xp. hayır çok uzun sürmüyor zaten lvl 62 daha ama yok yani hardcore olsa gg direk benimle alakası olmayan bi problem yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

benim fazla lag problemim olmuyor bu aralar eskisi gibi oyun da kapanmıyor. bilgisayarım iyi çok şükür kolay kolay kasmaz o yüzden sıkıntı olmuyor ama böyle ne olduğunu anlamadığım durumlarda decoy totem atıp yere gruptan uzaklaşıyorum. özellikle docksta multi projectile atıp mavi ateş çıkaranlar anında yatırabiliyor dikkat etmek lazım :d
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunun diablodan farkını söyleyebilecek var mı ?
ciddi ciddi soruyorum.
oyunu indirdim ve yarım saat sonra gerçekten sıkıldım. online oynuyorsun ama yine diablo gibi tek başınasın.
muhtemelen 5 kişilik party ile takılıyorsundur yine diablo gibi.
biraz fazlaca skill var fark olarak.
gerçekten bu oyunu şu şu sebepten dolayı oynamalısın diyebilecek birisi var mı ?
akşamları eve gittiğimde gerçekten düzgün bir oyun oynamak istiyorum 2 3 saat geçirecek çerezlik.
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

bu oyunun diablodan farkını söyleyebilecek var mı ?
ciddi ciddi soruyorum.
oyunu indirdim ve yarım saat sonra gerçekten sıkıldım. online oynuyorsun ama yine diablo gibi tek başınasın.
muhtemelen 5 kişilik party ile takılıyorsundur yine diablo gibi.
biraz fazlaca skill var fark olarak.
gerçekten bu oyunu şu şu sebepten dolayı oynamalısın diyebilecek birisi var mı ?
akşamları eve gittiğimde gerçekten düzgün bir oyun oynamak istiyorum 2 3 saat geçirecek çerezlik.

yok, hadi başka oyunu dene sen.
Sosyal ağlarda paylaş

Kabaca üstünden geçersek Diablo 3'ten farkları şöyle:

1- Kimse birbirine benzemiyor. Skorn'u alan çoşmuyor bu oyunda. Skorn yok zaten :) Elbette unique olarak herkesin ulaşmak istediği top itemlar mevcut.
2- Aktif Skiller gemlerle sağlanıyor ve bayağı seçenek var kullanılabilecek. Dahası yeni gemler de gelecek.
3- Aktif gemleri doğru soket ve linklerle support (destek) gemleri ile ayrıca etkileştirip güçlendiriyorsun. Sallıyorum Burning Arrow'a cold damage ekliyorsun, yetmiyor yanına life leech koyuyorsun bir de diyorsun ki vurduğu zaman hedefler blind (kör) olsun. Oluyor hepsi. Çok çeşit var.
4- Itemlar çeşitli. Diablo'daki gibi class'a göre crit git, attack speed aban gibi dertler yok. Böyle şeyler elbette var ama illa şunu yap diyemiyorsun.
5- Survival>Dps. "Ben über dps yaptım, yakıyorum ortalığı" ancak cruel'in sonuna kadar dersin. Sonrası kafaya kafaya vuruyorlar.
6- Pasif skill ağacı süper dallı budaklı. Karakterinin nasıl gelişimini burada nasıl istiyorsan öyle yapıyorsun. Seni hiç bir şekilde kısıtlamıyor oyun.
7- Trade sistemi ilginç. Bildiğin un al, elma ver hesabı işliyor. Gold falan yok. "2 alch orb vereyim, bana bir chaos orb ver" diyorsun oluyor.
8- Party olayına merciless'te falan (zaman ama cruelde de) bazı yerlerde mecburi kalıyorsun. Ancak parti oynamak daha çok exp demek.
9- Partylerde oyun biraz grafiksel olarak zorlaşıyor. Bu bilgisayarının kastırması değil, ortalık curcunaya dönüyor. Kim kime dum duma bir durum. Hele ki summoner geldiğinde zaten ortalık mahşer oluyor. Oyunun bana göre en kötü yönlerinden biri bu. El atacaklardır zaman içinde.
10- Looting. Herkesin tuttuğu kendine değil. Ortaya düşüyor item, 2 kadar saniye düştüğü kişi alabiliyor, eğer almazsa ninja loot. Bu da rahatsız edici, buna da bir çözüm bulurlar nasılsa.
11- Community fena değil. Bugüne kadar (closed beta da oynadım) oyundan soğutan bir kaç kişi anca çıkar sayabileceğim. Bir çok arkadaşım oldu.
12- Milyarlık Blizzard oyunu Diablo 3'ten grafik olarak elbette geride. Ancak bu tabii "leş" anlamına gelmiyor. Gayet yeterli.

Ben kendi adıma rahatça PoE>Diablo 3 derim, diyorum. Çok rahat hem de. 5 çekiyor Diablo 3'e. Ha unutmadan bu oyunun halen "BETA" olduğunu da belirteyim. Yanisi daha da güzel taraflara evrilecek bu oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...